ІГОР КУШНІР: У ВЕРЕСНІ «КВАДРАТ» ПОДОРОЖЧАЄ НА 500-2000 ГРН

       З 15 вересня Холдингова компанія «Київміськбуд» піднімає ціни на  квартири у своїх об’єктах. За словами президента холдингу Ігоря Кушніра, подорожчання буде різним у залежності від житлового комплексу.    

       «З 15 вересня в «Київміськбуд» підвищуються ціни. Десь більше, десь менше – залежить від кожного конкретного ЖК. На одному об’єкті «квадрат» може подорожчати в середньому на 500 грн, на іншому – на 2 тис. Залежить від багатьох чинників. До цієї дати договору оформляються за «старими» цінами», – повідомив Ігор  Кушнір.

ІГОР КУШНІР: У ВЕРЕСНІ «КВАДРАТ» ПОДОРОЖЧАЄ НА 500-2000 ГРН

       Він зазначив, що підвищення цін на житло в новобудовах холдингу зумовлене  рядом причин, зокрема зростанням вартості будівельно-монтажних робіт, подорожчанням палива та збільшенням зарплати будівельників.

       «Лише собівартість будівництва з початку року зросла на 25-30%. Квадратний метр виріс в ціні на 25%. І така тенденція збережеться і надалі, принаймні, чинників, які свідчать про зворотне, поки не спостерігається», – зазначив Ігор Кушнір.

       Зростанню цін, за словами очільника «Київміськбуду», також сприяє великий попит у населення на своє житло і хиткість гривні по відношенню до долара, тому що більшість людей, як і раніше, зберігають свої заощадження саме в валюті.