ІГОР КУШНІР У СОТНІ КРАЩИХ МЕНЕДЖЕРІВ УКРАЇНИ

       Президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір увійшов до сотні кращих менеджерів України.

       Як повідомляє видання, журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив триста кращих топ-менеджерів України. Список формувався на базі рейтингу «ТОП-100. Найбільші виробничі і сервісні компанії України» за 2017 рік. У фінальний список увійшли СЕО найбільших компаній України за рівнем доходу в 19 галузях. Всього ж в рейтингу взяли участь 300 топів з різних індустрій.

 ІГОР КУШНІР У СОТНІ КРАЩИХ МЕНЕДЖЕРІВ УКРАЇНИ

       На фінальний бал кожного учасника впливали три оцінки. 50% склала рентабельність чистих продажів компанії за минулий рік, 30% – оцінка топ-менеджерів 10-ю профільними HR-експертами за такими критеріями, як особиста, інноваційна і корпоративна ефективність, і 20% – голоси читачів Delo.UA, які вони віддали топ-менеджерам під час онлайн-голосування на сайті.

       «ТОП-100 кращих менеджерів України» – краще дзеркало трендів, – йдеться в коментарі до Рейтингу. – Чи не чорне, чи не криве. У ньому відбивається те, чим живе український бізнес. Десятиліття тому він був великим і неповоротким, а в десятку кращих входили виробники ситровини і важкої промисловості. Але наша країна змінюється, стає більш динамічною і цифровою. І ось в десятці вже інноватори – ті, хто впроваджує нові технології у виробництві, щоб досягти амбітних цілей, представники телекому і транспортники. І дуже ймовірно, що в найближчому майбутньому топ займатимуть вже інженери, машинобудівники, електронники та IT-фахівці. Такі, як Ілон Маск і Джефф Безос, тільки українські», – йдеться в коментарі.

       Більше – читайте в матеріалі Названы 300 лучших топ-менеджеров Украины  

ІГОР КУШНІР У СОТНІ КРАЩИХ МЕНЕДЖЕРІВ УКРАЇНИ