ІГОР КУШНІР УВІЙШОВ ДО СПИСКУ КРАЩИХ ТОП-МЕНЕДЖЕРІВ УКРАЇНИ

Голова правління — президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір увійшов до списку кращих управлінців України. Відповідний перелік укладено та опубліковано виданням «ТОП-100. Рейтинги найбільших».

Організатори оцінювали кандидатів за такими критеріями, як: емоційний інтелект, антикризовий менеджмент, використання новацій, лідерський потенціал та управління змінами.

ІГОР КУШНІР УВІЙШОВ ДО СПИСКУ КРАЩИХ ТОП-МЕНЕДЖЕРІВ УКРАЇНИ«За період менеджменту Ігоря Кушніра компанія неодноразово ставала найбільш надійним забудовником столиці. Окрім того, компанію визнали одним із найвідоміших українських брендів, нагородили званням «Лідер будівельної галузі». З 2012 до 2020 року «Київміськбуд» побудував майже 30 тис. квартир, а це майже 2,5 млн кв. м житла.

Від 2016 року Ігор Кушнір щороку входить до рейтингу найкращих управлінців країни у різних рейтингах і є найкращим серед керівників компаній-забудовників», – йдеться у тексті.

За словами самого Ігоря Кушніра, будь-яке визнання чи нагорода — це відповідальність і привід давати ще більше результатів.

«Торік «Київміськбуд» показав один із найкращих за останні роки результат. За підсумками роботи в 2021 здано в експлуатацію 520 тис. кв. м нерухомості.

На поточний рік у нас теж великий заділ. Враховуючи, що кілька комплексів через виробничу необхідність було перенесено з минулого року на цей, результат буде в кілька разів більшим. За підсумками 2022 року «Київміськбуд» планує ввести в експлуатацію ЖК «Райдужний», «Медовий-2», «Урлівський-1» та «Урлівський-2», «Абрикосовий», «Міракс» та апарт-комплекс на Електриків. Плюс кілька об’єктів, які дісталися нам для добудови: це ЖК «Гвардійський», Twin house, Lake house, перші будинки Urban park, частина «Поділ граду», що залишилася, і частина ЖК «Чарівне місто». Всі перераховані вище об’єкти «Київміськбуд» планує здавати в експлуатацію цього року!

Вкотре наголошу, що «Київміськбуд» завжди добудовує до кінця! Бувають складності та перипетії, але в результаті кожен будинок буде введено в експлуатацію, інвестори отримають свої квартири!» – наголосив Ігор Кушнір.