ІГОР КУШНІР УВІЙШОВ ДО СПИСКУ КРАЩИХ ТОП-МЕНЕДЖЕРІВ УКРАЇНИ

Голова правління — президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір увійшов до списку кращих управлінців України. Відповідний перелік укладено та опубліковано виданням «ТОП-100. Рейтинги найбільших».

Організатори оцінювали кандидатів за такими критеріями, як: емоційний інтелект, антикризовий менеджмент, використання новацій, лідерський потенціал та управління змінами.

«За період менеджменту Ігоря Кушніра компанія неодноразово ставала найбільш надійним забудовником столиці. Окрім того, компанію визнали одним із найвідоміших українських брендів, нагородили званням «Лідер будівельної галузі». З 2012 до 2020 року «Київміськбуд» побудував майже 30 тис. квартир, а це майже 2,5 млн кв. м житла.

Від 2016 року Ігор Кушнір щороку входить до рейтингу найкращих управлінців країни у різних рейтингах і є найкращим серед керівників компаній-забудовників», – йдеться у тексті.

За словами самого Ігоря Кушніра, будь-яке визнання чи нагорода — це відповідальність і привід давати ще більше результатів.

«Торік «Київміськбуд» показав один із найкращих за останні роки результат. За підсумками роботи в 2021 здано в експлуатацію 520 тис. кв. м нерухомості.

На поточний рік у нас теж великий заділ. Враховуючи, що кілька комплексів через виробничу необхідність було перенесено з минулого року на цей, результат буде в кілька разів більшим. За підсумками 2022 року «Київміськбуд» планує ввести в експлуатацію ЖК «Райдужний», «Медовий-2», «Урлівський-1» та «Урлівський-2», «Абрикосовий», «Міракс» та апарт-комплекс на Електриків. Плюс кілька об’єктів, які дісталися нам для добудови: це ЖК «Гвардійський», Twin house, Lake house, перші будинки Urban park, частина «Поділ граду», що залишилася, і частина ЖК «Чарівне місто». Всі перераховані вище об’єкти «Київміськбуд» планує здавати в експлуатацію цього року!

Вкотре наголошу, що «Київміськбуд» завжди добудовує до кінця! Бувають складності та перипетії, але в результаті кожен будинок буде введено в експлуатацію, інвестори отримають свої квартири!» – наголосив Ігор Кушнір.