ІГОР КУШНІР В ТОП-20 УСПІШНИХ МЕНЕДЖЕРІВ

       Президент «Київміськбуду» увійшов до двадцятки кращих керівників українських компаній за версією видання «Деловая столица».

       При відборі кандидатів, зазначає редакція, головним критерієм було вміння знайти ефективну відповідь на виклики, що стоять перед компанією, в тому числі і на проблеми, що виникли через зовнішні чинники, що не залежать від обставин компанії. Також враховувалися досвід роботи і інші професійні показники. Використовувалися відомості з різних відкритих джерел, в тому числі офіційна інформація компаній, повідомлення ЗМІ, думки галузевих експертів.

       «Ми прагнули представити в рейтингу по можливості широку регіональну географію компаній і в той же час широкий галузевий спектр. Складаючи топ-20, ми хотіли підкреслити досягнуті позитивні результати. Тому представляємо найуспішніших українських менеджерів в алфавітному порядку (за прізвищами), без ранжирування за номерами», – йдеться в коментарі видання.

ІГОР КУШНІР В ТОП-20 УСПІШНИХ МЕНЕДЖЕРІВ

       Ігор Кушнір обраний Головою правління – президентом холдингової компанії «Київміськбуд» 25 квітня 2012 г. «Там, де працює один будівельник, мають роботу п’ять-сім фахівців суміжних галузей. Це важка робота. Будинки зводяться в спеку і холод, в дощ і мороз, але найбільша радість для нас – світло у вікнах нових квартир, в яких живуть українці. Тому ми щодня докладаємо багато зусиль, щоб мрія про власне житло здійснилася у якомога більшої кількості людей», – говорить Ігор Кушнір.

       Взявши на себе управління компанією в далеко не кращі її часи, він зумів вивести підприємство на якісно новий рівень, забезпечити зростання економічних показників і щорічний приріст квадратних метрів. Під керівництвом Ігоря Кушніра «Київміськбуд» успішно впорався з викликами, які виникли перед будівельною галуззю в 2014-2015 рр. Компанія впроваджує енергозберігаючі технології – сонячні батареї, підзарядки для електрокарів, розробляє програми, які залучають покупців.

       На даний момент «Київміськбуд» має на різних стадіях будівництва 87 об’єктів. Зокрема, в 2018 році компанія почала будівництво п’яти нових житлових комплексів в різних районах столиці і ще п’ять на етапі підготовки. В цілому протягом 2018 року «Київміськбуд» планує ввести в експлуатацію рекордну за останні роки кількість житла – близько 450 тис. кв. м.