ІГОР КУШНІР УВІЙШОВ У ТОП-50 КРАЩИХ КЕРІВНИКІВ

Голова правління – президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір увійшов до щорічного рейтингу 50 кращих українських керівників, сформованого журналом «Кореспондент».

ІГОР КУШНІР УВІЙШОВ У ТОП-50 КРАЩИХ КЕРІВНИКІВ«Нинішній рейтинг ТОП-50 українських СЕО – керівників корпорацій, холдингів, банків, страхових компаній – особливий. Тому що такого провалу економіки, як під час «корони», ми не бачили з початку війни на сході країни. Тим цінніші бали, які наші експерти проставляли керівникам найбільших бізнесів», – зазначають організатори.

Ігор Кушнір очолює Холдингову компанію «Київміськбуд» з 2012 року. За майже 9 років роботи під його керівництвом, компанії вдалося успішно пройти не одну кризу, наростити обсяги будівництва і забезпечити житлом понад 30 тисяч сімей.

Під керівництвом Ігоря Кушніра, «Київміськбуд» був удостоєний звання кращого і найбільш надійного забудовника, «Лідера галузі», «Вибір країни». Компанію не один раз визнавали найкращою серед усіх забудовників України в Національному рейтингу якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні активісти». Почесні місця в рейтингах обумовлені ефективним менеджментом і правильно обраним курсом розвитку компанії.

Тільки за поточний рік президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір визнаний одним із кращих топ-менеджерів за версією різних організаторів вже вчетверте.

ІГОР КУШНІР УВІЙШОВ У ТОП-50 КРАЩИХ КЕРІВНИКІВ