ІГОР КУШНІР У ТОП-50 КЕРІВНИКІВ УКРАЇНИ

Голова правління – президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір увійшов у рейтинг 50 кращих топ-менеджерів України. Організатором рейтингу виступив журнал «Кореспондент».

Як відзначають організатори, Ігор Кушнір є єдиним представником будівельної галузі у сформованому списку.

ІГОР КУШНІР У ТОП-50 КЕРІВНИКІВ УКРАЇНИ

«У рейтингу-2019 з’явився представник будівельного бізнесу – і по заслузі: будівництво є одним з локомотивів відновлення ВВП. Могли б з’явиться і інші керівники з сектора, але занадто висока конкуренція з представниками інших секторів за місце в ТОП-50», – йдеться в тексті.

Для формування рейтингу було опитано провідних економічних експертів і журналістів. Їм було запропоновано розставити оцінки за двома показниками: експертна оцінка публічної репутації та оцінка особистого вкладу керівника в результати компанії. Остаточне місце менеджера розраховувалося за підсумковим рейтинговим показником, як сума середньої оцінки.

ІГОР КУШНІР У ТОП-50 КЕРІВНИКІВ УКРАЇНИ

За словами самого Ігоря Кушніра, зарахування його до ТОП є свого роду «побічним ефектом» від виконання щоденної роботи.

«Основна мета «Київміськбуду» – щоб у всіх було житло. Будівельники на майданчиках зводять будинки, менеджери з продажу – допомагають обрати оптимальний варіант для покупця. І ще цілий спектр фахівців, кожен займається своїм, щоб у результаті компанія давала позитивні результати. Моє завдання в цьому всьому – направляти і контролювати. Займаючись своєю справою, не думаєш про те, чи потрапиш до якогось рейтингу чи ні. Думаєш, як зробити роботу добре. Щоб результат виражався не тільки у квадратних метрах, а й позитивних емоціях від людей, які мають можливість придбати омріяне житло», – зазначив Ігор Кушнір.