ІГОР КУШНІР: ПИТАННЯ СКАСУВАННЯ ПАЙОВОЇ УЧАСТІ ПОТРЕБУЄ РІЗНОСТОРОННЬОГО РОЗГЛЯДУ

        Голова правління – президент Холдингової компанії «Київміськбуд» прокоментував питання скасування пайової участі, яке на сьогоднішній день є одним з основних елементів декількох законопроектів, що знаходяться на розгляді у ВР. За словами Ігоря Кушніра, питання скасування пайової участі необхідно розглядати в площині двох векторів.

        «Перша – це точка зору забудовника. Будь-якій будівельній компанії, діяльність якої спрямована на отримання прибутку, буде вигідно перестати платити пайові внески. По-перше, це суттєво знизить фінансове навантаження на компанію, по-друге, дозволить знизити вартість квадратного метру. Тобто, як компанія-забудовник, «Київміськбуд» підтримує скасування пайової участі. 

ІГОР КУШНІР: ПИТАННЯ СКАСУВАННЯ ПАЙОВОЇ УЧАСТІ ПОТРЕБУЄ РІЗНОСТОРОННЬОГО РОЗГЛЯДУ

        Другий вектор, під яким варто розглянути питання скасування пайових внесків, це соціальна відповідальність. «Київміськбуд» зацікавленний у всесторонньому та різнобічному розвитку міста, створенні нових дитячих садків, шкіл, лікарень та інших об’єктів соціальної інфраструктури. У разі скасування пайових внесків, будівнитцво нової інфраструктури опиниться під загрозою через брак фінансування. Тобто, як соціально-відповідальний забудовник, «Київміськбуд» не підтримує питання скасування пайової участі до моменту, поки не буде передбачено альтернативних джерел надходжень до бюджету, які були б спрямовані на будівництво шкіл, дитячих садків, лікарень тощо», – зазначив Ігор Кушнір.