ІГОР КУШНІР: ВІДНОВИТИ КИЇВ – НАША СПІЛЬНА ІНІЦІАТИВА.

  22  березня голова Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко закликав киян вийти на міський суботник. Прибирати і ремонтувати місто навесні – це вже традиція. Проте, цього року роботи буде значно більше. Місто будуть не тільки прибирати, а й відновлювати його центральну частину.

ІГОР КУШНІР: ВІДНОВИТИ КИЇВ - НАША СПІЛЬНА ІНІЦІАТИВА.           Одним із перших свою допомогу Києву запропонував найбільший столичний забудовник
Холдингова компанія «Київміськбуд». Що саме ремонтуватимуть будівельники і коли місто матиме
свій звичний вигляд, в інтерв’ю Глави правління − президента ПАТ «ХК «Київміськбуд»
Ігоря Кушніра.

–  Ми не просто оголосили про свою готовність відновити Київ, а вже приступили до виконання цих робіт. У першу чергу, це ремонт Київської міської адміністрації. Тримільйонне місто не може жити в умовах безвладдя, а адміністрація Києва фактично не має можливості керувати містом. Тому зараз йдуть переговори з тими представниками самооборони Майдану, які знаходяться в приміщенні. Як тільки вони його звільнять, ми почнемо ремонтні роботи.

За попередньою оцінкою ремонт будівлі КМДА займе десь місяць.

ІГОР КУШНІР: ВІДНОВИТИ КИЇВ - НАША СПІЛЬНА ІНІЦІАТИВА.

ІГОР КУШНІР: ВІДНОВИТИ КИЇВ - НАША СПІЛЬНА ІНІЦІАТИВА.

Що стосується Будинку профспілок, там, як ви розумієте, руйнування дуже серйозні і основні роботи зараз пов’язані з безпекою людей. Навіть за попередньою оцінкою зрозуміло, що будівлю потрібно буде розбирати. Далі, будуть проведені експертні роботи, розроблений і затверджений проект, складено кошторис і т.ін. Узгоджуються зараз і фінансові питання. Є кілька шляхів їх вирішення. По-перше, на ремонтні та будівельні роботи можна направити дивіденди, які належать Київській міській громаді, адже вона наш найбільший акціонер і володіє 80% акцій «Київміськбуду». По-друге, за рішенням Правління та Наглядової ради компанії можна розпорядитися фінансами з резервного фонду. І третє, в рамках благодійності ми можемо перерахувати 4% від прибутку компанії на ті потреби, які має зараз місто. З усіх цих питань ми щільно співпрацюємо з Київською міською адміністрацією.

ІГОР КУШНІР: ВІДНОВИТИ КИЇВ - НАША СПІЛЬНА ІНІЦІАТИВА.

ІГОР КУШНІР: ВІДНОВИТИ КИЇВ - НАША СПІЛЬНА ІНІЦІАТИВА.

Я хочу особливо підкреслити, що проведення ремонтних та відновлювальних робіт у місті ніяк не вплине на зобов’язання «Київміськбуду» перед інвесторами. Відповідально заявляю, ми не підведемо. Хочу заспокоїти всіх, хто довірив нам свої фінансові кошти, Правління компанії прийняло рішення зараз не починати нові об’єкти. Ми повністю зосередимося на будівництві тих будинків, які вже почали, щоб здати їх в строк.
Ми ж КИЇВ МІСЬК БУД. Ми побудували більшу частину цього прекрасного міста. Київміськбудівці відновлювали столицю після війни, то кому як не нам будувати і ремонтувати наш Київ? Це була наша спільна ініціатива. Це наш громадянський і людський обов’язок, зрештою.