ІГОР КУШНІР: Я НЕ БАЧУ ПЕРЕДУМОВ ДЛЯ ЗДЕШЕВЛЕННЯ «КВАДРАТУ»

Будівельний ринок одним з перших відчуває на собі вплив кризи в економіці. Голова правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір розповів журналу «БІЗНЕС» про те, що зараз відбувається на ринку нерухомості, чи подорожчає житло і чого очікувати від забудовників.

– На початку року знову подорожчав долар. Як на це відреагували відділи продажів? Стало більше покупців чи ні?

– У нас не буває днів, коли у відділах продажів порожньо. Долар і справді діє на людей як червоне полотно на бика. Тільки курс поповзе вгору – у нас черга. З грудня по лютий продажу були досить активними. Як далі – подивимося.

ІГОР КУШНІР: Я НЕ БАЧУ ПЕРЕДУМОВ ДЛЯ ЗДЕШЕВЛЕННЯ «КВАДРАТУ»

 

– НБУ резюмував, що люди зараз проживають свої заощадження. Це тривожний сигнал, який означає падіння попиту. Як компанія готується до посилення конкуренції?

– Ніяк. Попит на квартири від «Київміськбуду» особливо не змінився. Завдяки 62-річному досвіду будівництва і репутації, наші інвестори залишаються з нами. Люди розуміють, що більш надійного забудовника немає.

Ми, в свою чергу, всіма можливими способами йдемо назустріч. Люди, які не женуться за низькою ціною і гарантовано отримують те, у що вкладають, і так йдуть в «Київміськбуд».

Як на мене, надмірна рекламна активність теж повинна насторожувати інвестора. Цим грішать компанії, у яких справи зовсім кепські, і вони намагаються за рахунок масованої реклами залучити хоч якісь гроші. Спочатку у них скрізь “квадрат” по 10 тис.”, а потім гроші зібрали, і шукай вітру в полі.

Більше читайте за посиланнямЯ не бачу передумов для здешевлення «квадрату».