ІГОРЯ КУШНІРА ВИЗНАЛИ ОДНИМ ІЗ НАЙКРАЩИХ ТОП-МЕНЕДЖЕРІВ УКРАЇНИ

Президент «Київміськбуду» увійшов до рейтингу найкращих управлінців

Голова правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір  увійшов до рейтингу 30 кращих топ-менеджерів України.

«Обсяги будівництва в Україні знизились на 15%, до 56 млрд грн. у минулому році. Але компанії «Київміськбуд», якою керує Ігор Кушнір, в кризу вдалось навіть покращити свої фінансові показники. По результатам року чистий прибуток збільшився на 20%, до 91 млн грн., а оборотний капітал – на 15%. В цей же час, «Київміськбуд» як і раніше залишається найбільшим столичним забудовником», – прокоментували  у виданні «Фокус», яке є упорядником рейтингу.

ІГОРЯ КУШНІРА ВИЗНАЛИ ОДНИМ ІЗ НАЙКРАЩИХ ТОП-МЕНЕДЖЕРІВ УКРАЇНИ

 

Сам Ігор Кушнір такі показники пояснює особливостями стратегії розвитку компанії.

«Як тільки на ринку щось змінюється, ми оперативно повертаємось «у напрямку вітру» та вирівнюємо ситуацію. Сьогодні у нас в роботі на різних стадіях близько 1,5 млн квадратних метрів, 54 проекти. Вже з початку цього року ми зайшли на 5 нових майданчиків, і це не межа. Не дивлячись на всі існуючі в будівельній галузі проблеми, на наших майданчиках роботи йдуть за наміченим графіком, щодня з’являються нові поверхи і квадратні метри. Тому нам і довіряє інвестор. А для компанії з 60-річним досвідом, саме інвестор є пріоритетом. Не підвести і виконати обіцяне в повному обсязі – наша головна задача. З огляду на той факт, що люди приходять до нас за квартирами не одноразово, рухаємося в правильному напрямку. І зупинятися не збираємося!», – зазначив президент «Київміськбуду».

Як зазначають організатори, вибір номінантів відбувався у два етапи. Спочатку були визначені найбільш значимі для економіки ринки з точки зору їх внеску у ВВП держави, потім – сформовано сектори: аграрний, фінансовий, промисловий, IT, рітейл, харчова промисловість, будівництво і девелопмент, фармацевтика, авторинок. У окрему міжгалузеву категорію виділили державні та муніципальні компанії.

Після цього було проведено опитування близько сотні галузевих експертів, аналітиків та учасників ринків, серед яких представники Американської торгівельної палати, міжнародні представництва тощо.

Респонденти мали назвати найбільш ефективних управлінців та обґрунтувати, чому саме цю конкретну особу вони вважають кращою у певній сфері. Далі організатори нараховували бали кожному номінанту, що і дозволило визначити 30 найкращих управлінців.