ІГОРЯ КУШНІРА ВИЗНАЛИ ОДНИМ ІЗ НАЙКРАЩИХ УПРАВЛІНЦІВ УКРАЇНИ

Голова правління – президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір увійшов до рейтингу найкращих топ-менеджерів України. Перелік сформований всеукраїнським тижневиком «Фокус».

ІГОРЯ КУШНІРА ВИЗНАЛИ ОДНИМ ІЗ НАЙКРАЩИХ УПРАВЛІНЦІВ УКРАЇНИ

 

«Холдингова компанія «Київміськбуд» – найбільший забудовник столиці, 80% акцій якого знаходяться у комунальній власності міста. Під керівництвом Ігоря Кушніра компанія завершила 2016 рік більш ніж успішно», – зазначають організатори рейтингу.

Як йдеться у матеріалі,  чистий дохід компанії за 2016 рік зріс на 42% в порівнянні з 2015 роком і склав 2,9 млрд грн. Чистий прибуток склав майже 100 млн грн., що на 10% більше за аналогічний показник за 2015р. Крім того, за результатом року компанія залучила 3,6 млрд грн. інвестицій, 90% з яких становлять кошти населення.

«Аби не знижувати темпів будівництва у 2016 році, за словами Ігоря Кушніра, довелося оперативно реагувати на протестні настрої, а також відстоювати свою позицію в роботі  з бюрократами дозвільної системи. «Десь питання вирішували через діалог, десь – через суди та відстоювання своїх прав. Ми намагаємось чути іншу сторону, якщо мова йде про конструктивні претензії», – цитує видання Ігоря Кушніра.

Як зазначають організатори, вибір номінантів відбувався у два етапи. Спочатку були визначені найбільш значимі для економіки ринки з точки зору їх внеску у ВВП держави, потім – сформовано сектори. Експерти-респонденти мали назвати найбільш ефективних управлінців та обґрунтувати, чому саме цю конкретну особу вони вважають кращою у певній сфері. Далі організатори нараховували бали кожному номінанту, що і дозволило визначити найкращих управлінців.