ДО ВІДОМА ІНВЕСТОРІВ АПАРТ-КОМПЛЕКСУ У ПУЩІ-ВОДИЦІ

Щодо судової ухвали стосовно заборони проведення будівельних робіт на ділянці по вул. Квітки Цісик, 34, 36 в Оболонському районі Києва, повідомляємо наступне. 

На сьогоднішній день «Київміськбуд» подав клопотання про скасування заходів забезпечення позову. Окрім цього, Компанією також подано апеляційну скаргу до Апеляційного суду щодо зняття запобіжного заходу.

Запевняємо інвесторів, що Холдниговою компанією буде зроблено усе можливе з точки зору правового поля, аби суд виніс об’єктивне рішення, яке доведе правомірність дій компанії щодо зведення апарт-комплексу у Пущі-Водиці. 

Зазначаємо також, що претензії громадської організації «Пуща-Водиця Єдина» є необґрунтованими та пустими з точки зору фактів. Варто нагадати, що схожі організації вже подавали позов проти «Київміськбуду» стосовно правомірності виділення земельної ділянки. Компанією були виграні суди усіх інстанцій, наші юристи мають достатньо фактів та досвіду, аби виграти і цю справу. Привід для хвилювання абсолютно відсутній! 

Просимо представників громадськості та ЗМІ звертатись до компанії за коментарями, аби опублікована інформація була максимально об’єктивною та різнобічною.