КИЇВМІСЬКБУД – ЛІДЕР ОБОРОНИ І ДОПОМОГИ

Холдингова компанія «Київміськбуд» стала переможцем номінацій «Лідер оборони» та «Лідер прихистку і допомоги» у рамках премії Лідер року Новобудови DOM.RIA 2022. 

КИЇВМІСЬКБУД - ЛІДЕР ОБОРОНИ І ДОПОМОГИ КИЇВМІСЬКБУД - ЛІДЕР ОБОРОНИ І ДОПОМОГИ

«Ми, українці, продовжуємо жити і вірити у мирне майбутне нашої країни.Сьогодні ми продовжуємо працювати і допомагати. Відповідально та чесно, не заважаючи ні на що. А ще ми знаємо, що серед нас є багато девелоперських компаній, які з початку війни зробили багато добрих справ. І в кожного с своя історія сміливості. Саме тому премія Лідер року Новобудови DOM.RIA 2022 присвячена сміливим і перевіреним», – зазначили організатори. 

За словами Голови правління – президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, бізнес сьогодні тримає економічний фронт, і має допомагати, якщо є така можливість.

«Сьогодні все задля перемоги. Забудовники майже втратили продажі, але все одно не зупиняються і продовжують надавати посильну допомогу. Бо перемога залежить від кожного з нас. Від початку повномасштабного вторгнення «Київміськбуд» допомагав різнопланово: від фінансової підтримки на потреби ЗСУ до гуманітарної адресної людям на деокупованих територіях. Від забезпечення медикаментами військогово госпіталя до передачі автівок батальйонам. Ми не зупиняємось і сьогодні. Переконаний, що спільними зусиллями можемо зробити більше!», – зазначив Ігор Кушнір.