КИЇВМІСЬКБУДІВЦІВ НАГОРОДИЛИ ДО ДНЯ БУДІВЕЛЬНИКА

Працівників “Київміськбуду” та підрядних організацій нагородили почесними відзнаками з нагоди прийдешнього Дня будівельника.

Сьогодні ми нагороджуємо кращих з кращих. Ваша щоденна праця приносить чудовий результат. Тож дякуємо за вашу наполегливість, старання та професійність!” – зазначив Віце-президент Василь Дудурич.

КИЇВМІСЬКБУДІВЦІВ НАГОРОДИЛИ ДО ДНЯ БУДІВЕЛЬНИКА

Усі ви – наша сила. Одна людина нічого не може, але коли ми разом, ми можемо все. Щиро вітаю з Днем будівельника! Здоров’я, мирного неба та нехай у ваших оселях завжди лунає дитячий сміх”, – приєднався до привітань Віце-президент Едуард Шевчук.

Від щирого серця вітаю усіх вас з цим чудовим святом! Бажаю нових перемог і звершень. Злагоди в сім’ях, любові, щастя та достатку”, – привітала Віце-президент Світлана Новохацька.

КИЇВМІСЬКБУДІВЦІВ НАГОРОДИЛИ ДО ДНЯ БУДІВЕЛЬНИКА

За вагомі особисті внески у забезпечення реалізації державної політики у сфері реформування і розвитку галузі, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм 57 київміськбудівців отримали нагороди різних рівнів: Подяку Прем’єр-міністра України, Київського міського голови, відзнаки, почесні грамоти та подяки Голови правління — президента “Київміськбуду” Ігоря Кушніра.