«КИЇВМІСЬКБУДІВЦІ» УЗЯЛИ БОСФОР

Директор дочірнього підприємства «Київміськбуду» Руслан Телятник взяв участь у крос-континентальній гонці з плавання через Босфор – 2020. 

«КИЇВМІСЬКБУДІВЦІ» УЗЯЛИ БОСФОР

Подолавши дистанцію у 6,5 км усього лише за годину та перепливши протоку Босфор з Азії в Європу, Руслан Телятник увійшов до топу лідерів запливу. 

За його словами, подібні змагання допомагають на особистому прикладі показувати молоді, що здоровий спосіб життя це круто.

«Останні роки я багато часу приділяю спорту і особливо плаванню. Торік брав участь у схожих змаганнях в Одессі, кілька місяців поспіль обов’язково плаваю щосуботи по 10-15 км. Хтось підіймається у гори, як Ігор Кушнір, хтось сплавляється на байдарках, я обрав воду. На мою, думку, людина має увесь час рости і вдосконолюватись, а спорт допомагає підкорювати нові вершини у повсякденному житті та досягати успіху. Адреналін, який відчуваєш перед стартом, на фініші перетворюється у крила, і здається, що немає речей, які б не вдалися», – розповів Руслан Телятник. «КИЇВМІСЬКБУДІВЦІ» УЗЯЛИ БОСФОР

Щорічно з 1989 року у крос-континентальній гонці з плавання через Босфор беруть участь плавці з усього світу. Головною особливістю та складністью запливу є течія. Маршрут побудований таким чином, що учасники під кутом пропливають назустріч течії до середини Босфору, потім пливують за течією і ближче до фінішу течія знову йде назустріч плавцю. В цілому цьогоріч у запливі через Босфор взяли участь понад 2 тис. осіб з усього світу.