КИЇВМІСЬКБУДІВЦІВ ПРИВІТАЛИ ІЗ ДНЕМ БУДІВЕЛЬНИКА

  Найкращі працівники з нагоди професійного свята отримали почесні відзнаки.

З нагоди професійного свята – Дня будівельника працівників ПАТ «ХК «Київміськбуд» нагородили почесними відзнаками Кабінету міністрів, Київської міської державної адміністрації та президента Холдингу.

Вітаючи зі святом колектив, Віце-президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Едуард Шевчук побажав працівникам міцного здоров’я та зазначив, що робота кожного із членів компанії є вагомими внеском у розбудову міста.

КИЇВМІСЬКБУДІВЦІВ ПРИВІТАЛИ ІЗ ДНЕМ БУДІВЕЛЬНИКА

«Сьогодні святкуємо дійсно свій день, бо кожен з нас є частиною величезної сім´ї будівельників. Розум та руки кожного з нас залишили відбиток в історії міста. Переконаний нашими силами зросте ще багато будинків, щасливі родини житимуть у комфортних квартирах. Від імені керівництва Холдингу та президента Ігоря Миколайовича Кушніра вітаю вас з найголовнішим святом – Днем будівельника! Дякуємо вам за сумлінну та невтомну працю! Бажаємо з оптимізмом дивитись у майбутнє, вірити у краще, нехай у ваших сім’ях буде злагода. І усім нам – миру!» – сказав Едуард Шевчук.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток будівельної галузі загалом 37 працівникам були вручені відзнаки.

Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено Голову первинної профспілкової організації ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ольгу Грицину. Подяками Прем’єр-міністра України відзначено начальника відділу організації будівництва Департаменту організації будівництва та експлуатації Марину Томашевську та провідного фахівця інженерного відділу Департаменту організації будівництва та експлуатації Олександру Краснікову.

КИЇВМІСЬКБУДІВЦІВ ПРИВІТАЛИ ІЗ ДНЕМ БУДІВЕЛЬНИКА

Вітаючи колектив «Київміськбуду» із прийдешнім святом та вручаючи нагороди, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Дмитро Ісаєнко зазначив, що професія будівничого завжди буде затребуваною.

«Київміськбуд» не просто будівельна компанія, це флагман вітчизняного житлового будівництва, який завжди подавав приклад.     Наша будівельна спеціальність є однією з найбільш мирних з усіх існуючих, ми приносимо людям радість, житло, квартири, і ми завжди будемо потрібні. Напередодні свята хочу побажати миру: миру у родинах, у колективі, і в наші державі. Вітаю!» – сказав Дмитро Ісаєнко.

КИЇВМІСЬКБУДІВЦІВ ПРИВІТАЛИ ІЗ ДНЕМ БУДІВЕЛЬНИКА

Голова Наглядової ради Микола Порайко вручив Почесні грамоти Київської міської державної адміністрації заступнику директора Департаменту закупівель Георгію Зубку, провідному фахівцю відділу організації будівництва Департаменту організації будівництва та експлуатації Наталі Уманець та фахівцю І категорії інженерного відділу Департаменту організації будівництва та експлуатації Ганні Волинець.

Директор Департаменту кадрового забезпечення та секретаріату Олександр Бабич та головний бухгалтер Первинної профспілкової організації Ірина Майстренко були відзначені Відомчими відзнаками Київської міської профспілки.

КИЇВМІСЬКБУДІВЦІВ ПРИВІТАЛИ ІЗ ДНЕМ БУДІВЕЛЬНИКА

Відзнаку Голови правління – президента ПАТ «ХК «Київміськбуд» – нагрудний знак Слави отримали: директор ТОВ «Архітектурна майстерня «АМА» Алла Аніщенко та заступник директора з виробництва ТОВ «МЖК-1» Юрій Гриб.

29 членів команди «Київміськбуду» отримали Подяку Голови правління – президента ПАТ «ХК «Київміськбуд».  Особливо хочеться відзначити тих, хто щодня на будівельному майданчику власними руками зводить нові оселі для киян: бетонярів, мулярів, арматурників та електромеханіків – загалом 19 осіб з команди підрядних організацій.

Віце – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Едуард Шевчук побажав нагородженим наснаги та реалізації задумів, результатом яких неодмінно має стати хороше фінансове заохочення.

КИЇВМІСЬКБУДІВЦІВ ПРИВІТАЛИ ІЗ ДНЕМ БУДІВЕЛЬНИКА

Глава правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір подякував працівникам за плідну роботу, зазначивши, що кращого колективу годі було й шукати.

«Я дякую кожному з вас за щоденний крок вперед, за ідею, слово, за новий штрих у проекті, за кожне «виконано» у графіку будівництва. Я бачу вашу роботу щодня, вона неоціненна, саме її результат створює міцний фундамент для зростання Києва. У День будівельника хочеться побажати вам добра та миру, жити у злагоді та достатку, нехай у сім´ях буде спокій та добробут! Сил вам та наснаги на великій та творчій дорозі будівельника!» – наголосив Ігор Кушнір.

КИЇВМІСЬКБУДІВЦІВ ПРИВІТАЛИ ІЗ ДНЕМ БУДІВЕЛЬНИКА

КИЇВМІСЬКБУДІВЦІВ ПРИВІТАЛИ ІЗ ДНЕМ БУДІВЕЛЬНИКА

КИЇВМІСЬКБУДІВЦІВ ПРИВІТАЛИ ІЗ ДНЕМ БУДІВЕЛЬНИКА