«КИЇВМІСЬКБУД» №1 В РЕЙТИНГУ НАЙБІЛЬШИХ ЗАБУДОВНИКІВ СТОЛИЦІ

Холдингова компанія «Київміськбуд» посіла перше місце в рейтингу найбільших забудовників столичного регіону. Відповідний список сформований виданням «Новое время» спільно з порталом ЛУН.

«КИЇВМІСЬКБУД» №1 В РЕЙТИНГУ НАЙБІЛЬШИХ ЗАБУДОВНИКІВ СТОЛИЦІ

За словами Голови правління – президента «Київміськбуду» Кушніра Ігоря Миколайовича, завданням №1 в роботі компанії на сьогодні є виконання зобов’язань перед інвесторами і добудова прийнятих комплексів «Укрбуду».

«Головна мета «Київміськбуду» – це добудова своїх об’єктів і виконання зобов’язань перед своїми інвесторами. Під «своїми» я маю на увазі і людей, які вклали гроші в комплекси «Київміськбуду», і тих, хто купував в «Укрбуді». Тепер всі вони наші. Ці люди довірили нам свої кошти, і ми не маємо права їх підвести. І завірю – не підведемо! Нам необхідно завершити будівництво, ввести будинки в експлуатацію і передати людям квартири.

А взагалі на 2021 у нас великий заділ, плануємо здати приблизно 680 тис. квадратних метрів, плюс близько 200 тис. квадратів на «колишніх» об’єктах «Укрбуду», – зазначив Кушнір Ігор Миколайович.