«КИЇВМІСЬКБУД» Є І БУДЕ ЗАЛИШАТИСЯ ГАРАНТОМ БУДІВНИЦТВА В НАШІЙ КРАЇНІ, – ВОЛОДИМИР СЛОНЧАК

Голова Наглядової ради ПАТ «ХК «Київміськбуд» спростував інформацію про можливі зміни у її складі та розповів про співпрацю з Правлінням компанії-забудовника

Переобрана Наглядова рада ПАТ «ХК «Київміськбуд» у складі Володимира Слончака, Андрія Гудзя і Олександра Спасибка приступила до роботи у компанії у квітні минулого року. Нещодавно одного з її членів, Олександра Спасибка, було призначено заступником голови КМДА.

«Змін в складі Наглядової ради «Київміськбуду» не буде», – повідомив на прес-конференції журналістам Голова Наглядової ради Володимир Слончак, відповідаючи на питання щодо такої можливості. Він додав, що призначення Олександра Спасибка на посаду не суперечить Закону «Про акціонерні товариства».

«Олександр Спасибко дійсно призначений заступником голови КМДА. Згідно Закону “Про акціонерні товариства”, він є представником територіальної громади, він не має акцій компанії, а тому це ніяким чином не порушує його право бути представником і секретарем Наглядової ради. Жодних порушень законодавства у цьому немає, і він буде працювати, оскільки знову ж таки за Законом “Про акціонерні товариства”, члени Наглядової ради обрані на 3 роки», –зазначив Володимир Слончак. 

Голова Наглядової ради компанії розповів журналістам, у чому полягає співпраця з Правлінням і подякував президенту «Київміськбуду» Ігорю Кушніру за збільшений відсоток дивідендів, сплачених цього річ до бюджету міста.

«На Загальних Зборах, хочу нагадати, в квітні 2015 року не було підтримано рішення про виплату дивідендів у розмірі 30%, оскільки поспілкувавшись з Правлінням, з Ігорем Миколайовичем, ми всі разом прийшли до того висновку, що ця сума має бути збільшена, оскільки ми всі розуміємо, що бюджет столиці має бути бюджетом розвитку, керівники міста і мешканці мають отримувати прибуток від діяльності компанії. Влітку ми провели поза чергове засідання акціонерів і разом з правлінням компанії віднайшли можливості, щоб ця сума була збільшена до 40%. На сьогоднішній день компанія виконала всі зобов’язання, і «Київміськбуд» є чи не єдиною компанією, яка відраховує дивіденди місту. На сьогоднішній день сплачено близько 24 млн грн. основному акціонеру та юридичним особам, та 3 млн.грн фізичним особам», – розповів Володимир Слончак.

Також Голова Наглядової ради Холдингу повідомив, що у 2015 році було прийнято рішення про проведення незалежного фінансового аудиту. Його проводила одна з найбільших аудиторських компаній світу – «КПМГ Аудит», що користується авторитетом та визнанням провідних експертів.

«Я гадаю, що на чергових Загальних Зборах у квітні 2016 року ми зможемо повідомити про результати роботи. Втім вже сьогодні можу сказати, що  Наглядова рада в межах своїх повноважень підтримує ініціативи та рішення Правління. Дуже приємно що наша робота з Правлінням проходить в режимі конструктивного діалогу. Також, хочу особливо наголосити, що жодна рекомендація Наглядової ради не була проігнорована у компанії, яка своєю чергою неухильно дотримується статутних норм. Діяльність Холдингу відбувається відповідно до законодавства, всі рішення приймаються відкрито, прозоро», – наголосив Володимир Слончак і додав, що впевнений у стабільному майбутньому компанії.

«Також, хочу вже від себе зазначити, кожен із інвесторів, хто приходить до «Київміськбуду», може бути спокійним за свої вкладення, оскільки гарантовано отримає свої квадратні метри. «Київміськбуд» є і буде залишатися гарантом будівництва в нашій країні», – підкреслив він.