«КИЇВМІСЬКБУД» – LEADER OF THE BRANCH 2016

Холдингова компанія «Київміськбуд» вкотре підтвердила звання лідера будівельного ринку України. Найбільшому забудовнику столиці присвоїли міжнародну нагороду Leader of the branch – 2016. Як зазначили в оргкомітеті Національного бізнес-рейтингу в Україні, відповідне звання присуджується лідерам рейтингів, які досягли високих фінансово-економічних показників у своїй діяльності.

За словами Голови правління – президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, призові місця компанії у рейтингах та лідерство в цілому є підтвердженням правильного вектору діяльності Холдингу.

«КИЇВМІСЬКБУД» - LEADER OF THE BRANCH 2016

 

«Це не перша наша нагорода, але завжди приємно їх отримувати, адже це доказ ефективної роботи компанії. Хочу в черговий раз подякувати колективу «Київміськбуду», ваші старання не лишаються непоміченими.    Впевнений, що у подальшому ми наші здобутки лише примножуватимемо, і  будемо йти лише вперед», – наголосив Ігор Кушнір.

Окрім міжнародного звання Холдингової компанії в цілому, почесні нагороди отримали і працівники.

«КИЇВМІСЬКБУД» - LEADER OF THE BRANCH 2016

 

Директор Департаменту з управління майном та активами Юрій Катриченко заефективне управління і особистий внесок у розвиток економіки нагороджений орденом DECUS OECONOMICAE («Гордість економіки»).

«КИЇВМІСЬКБУД» - LEADER OF THE BRANCH 2016

 

За відповідальний підхід до виконання поставлених завдань і особистий внесок у спільну справу Медаллю BENE MERENTI DE PROFESSIONE («За професійні досягнення») нагороджений провідний фахівець відділу проектної документації Департаменту землевідведення та проектних робіт Самков Олександр.

«КИЇВМІСЬКБУД» - LEADER OF THE BRANCH 2016

 

Міжнародний сертифікат EMPLOYEE OF THE YEAR 2016 («Спеціаліст року 2016») за відповідальність при виконанні трудових обов’язків і прихильність корпоративним принципам вручено Головному інженеру – директору Департаменту технічного забезпечення та комплектації будівництва Сергію Юхименко.

«КИЇВМІСЬКБУД» - LEADER OF THE BRANCH 2016

 

Міжнародний рейтинговий Союз Національних бізнес-рейтингів – це інформаційно-аналітичне структурне об’єднання Оргкомітетів Національних бізнес-рейтингів в країнах-учасницях (Азербайджан, Білорусь, Грузія, Казахстан, Узбекистан, Україна). Міжнародний рейтинговий Союз проводить комплексні дослідження в різних галузях господарської діяльності, використовуючи публічні статистичні дані про підприємства, виявляє процвітаючі компанії, яких нагороджує відповідними сертифікатами і медалями