«КИЇВМІСЬКБУД» – ЛІДЕР НАРОДНОЇ ДОВІРИ

       Холдингову компанію «Київміськбуд» визнано забудовником №1, гідним  народної довіри. Представники порталу Realt.ua вручили колективу першу народну премію нерухомості REALT GOLDEN KEY.

«КИЇВМІСЬКБУД» - ЛІДЕР НАРОДНОЇ ДОВІРИ

Віце-президент Аркадій Бондарев, директор Департаменту продажу і маркетингу Тетяна Маркова та директор Realt.ua Павло Штиков

       Своєю чергою, дякуючи за відзнаку, Голова правління – президент ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір відзначив, що кожна нагорода збільшує відповідальність компанії перед інвесторами.

       «Київміськбуду»  довіряють, а значить не маємо права підвести»,- сказав Ігор Кушнір і додав, що головна цінність компанії – інвестор.

       Він підкреслив, що на сьогоднішній день робиться все можливе, щоб кожен, хто прийшов купувати житло у «Київміськбуд», залишився задоволений.

       «Будівництво це живий організм, в процесі не обходиться без затримок і зволікань, але на виході завжди, підкреслюю – завжди, людина отримує куплене.

       Дякую за нагороду! І тричі дякую людям, які приходять за квартирами саме у «Київміськбуд», іноді цілими поколіннями! Компанія 63 роки успішно залишається лідером ринку саме завдяки вам!», – наголосив Ігор Кушнір.

«КИЇВМІСЬКБУД» - ЛІДЕР НАРОДНОЇ ДОВІРИ

       Премія Realt Golden Key проводиться в Україні вдруге, з урахуванням досвіду білоруських партнерів Realt.by, де має великий успіх протягом декількох років. Професійні або експертні думки не впливають на результати рейтингу, так як в ролі журі виступають звичайні люди.