КИЇВМІСЬКБУД ЛІДИРУЄ У РЕЙТИНГУ СТОЛИЧНИХ ЗАБУДОВНИКІВ

Холдингова компанія «Київміськбуд» посіла перше місце у рейтингу столичних забудовників, сформованому порталом «Мінфін».

«Ми ранжирували забудовників за кількістю зданих квадратних метрів – чим більше «квадратів» введено в експлуатацію за останні шість місяців 2020 року, тим вище компанія в нашому рейтингу. Обов’язковою умовою є наявність сертифіката Державної архітектурно-будівельної інспекції», – зазначають укладачі рейтингу.

КИЇВМІСЬКБУД ЛІДИРУЄ У РЕЙТИНГУ СТОЛИЧНИХ ЗАБУДОВНИКІВКоментуючи такі результати, Голова правління – президент «Київміськбуду» Кушнір Ігор Миколайович підкреслив, що Холдингова компанія залишається лідером ринку нерухомості 65 років поспіль.

«На сьогоднішній день «Київміськбуд» одномоментно веде будівництво 27 житлових комплексів. Якщо порахувати заділ, що сформовано на папері – тобто і комплекси, які ще не будуються, по ним зараз йде оформлення документації, землі і тд, – то це близько 2,5 млн квадратних метрів нерухомості. «Золото» в рейтингу компанія отримала за результатами вводу в експлуатацію за 2ге півріччя 2020 року. На 2021 рік у нас теж масштабні плани, тож є всі підстави вважати, що лідерські позиції «Київміськбуд» буде утримувати ще довго», – зазначив Кушнір Ігор Миколайович.