«КИЇВМІСЬКБУД» – КРАЩА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ СТОЛИЦІ

       Журнал «Личный счет» опублікував рейтинг будівельних компаній «Метры дохода. Лидеры рынка жилья в Киеве».  При ранжируванні враховувалися такі показники:

       – кількість житла, що будується у Києві в 2018 році;

       – кількість побудованих житлових квадратних метрів по Києву і області в 2013-2018 рр.;

       – кількість побудованих соціальних об’єктів,

       – мінімальна вартість 1-кімнатної квартири з терміном здачі в 2018 році;

       – умови кредитування;

«КИЇВМІСЬКБУД» - КРАЩА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ СТОЛИЦІ

       Також видання оцінило, за який період часу може окупитися 1-кімнатна квартира, якщо здавати її в оренду після введення будинку в експлуатацію. На думку експертів, для цього знадобиться 7 – 7,5 років.

       Глава правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір в коментарі підкреслив, що кожен раз, коли компанія отримує високу номінацію в рейтингах, це відображено не тільки цифрами, які легко перевірити, а й підтверджено часом і людьми.

  1. Як чином Вашої компанії не дивлячись на нестабільну ситуацію в Україні вдається протягом багатьох років займати лідируючі позиції в рейтингах забудовників?

       Компанія працює на ринку первинної нерухомості більше 60 років, якщо бути точним – 63 роки. Досвід, чітке виконання взятих на себе зобов’язань, більше 45 мільйонів побудованих кв.м, більше 2 мільйонів людей, які живуть в квартирах від «Київміськбуду», сотні об’єктів інфраструктури, доріг, реставрація пам’яток архітектури, і за всім цим – ні єдиного недобудованого об’єкта. Нести звання надійної будівельної компанії непросто, але почесно і відповідально. Так що ніяких секретів немає – працювати треба, кожен день, за будь-якої погоди.

  1. Які тенденції на ринку нерухомості?

       Якщо говорити в цілому, ринок потроху оживає. Після падіння 2008 і нестабільності в 2013, сьогодні можна сказати, що будівельна галузь трохи «наростила жирку». На ринку з’явився вибір квартир, не надмір, а саме вибір квартир – різного метражу, різного класу комфортності, проектні площі стали більш компактними, але при цьому – зручними, без зайвих коридорних метрів і косих кутів. Потроху оживає іпотека, покупці активніше користуються розстрочкою. Якщо говорити про ситуацію на сьогоднішній день, то тенденція до зростання цін. Ціни повзуть вгору, і будуть рости далі, з кожною зміною вартості будівельних матеріалів, комплектуючих, пального, електроенергії. І з кожним коливанням курсу долара, в тому числі, так як в вартості всіх вище перерахованих матеріалів, так чи інакше, є валютна складова.

  1. Наскільки сильно змінилася цінова політика в столиці, за останні 6 місяців?

       Змінилася не політика, змінилася вартість «квадрата». В середньому на 30%. І буде рости далі. Обґрунтування для підняття цін – підвищення вартості будматеріалів, вартості праці будівельника і всього вище перерахованого.

  1. Розкажіть про свої плани до кінця року, чим будете дивувати споживача?

       Можна було б фокусами, але ми не будемо. Будуємо, розробляємо нові ділянки, впроваджуємо енергозберігаючі технології – сонячні батареї, підзарядки для електрокарів, проектуємо нові об’єкти, розробляємо різні програми для покупців, в роботі на різних стадіях будівництва 87 об’єктів, загальний будівельний заділ компанії 1,8 млн кв.м. Цього року плануємо ввести в експлуатацію близько 450 тис кв.м житла. Чим ще дивувати? Тільки новим хорошим житлом, щоб «квартирне питання» вирішилось у якомога більшої кількості людей, яким це потрібно.