«КИЇВМІСЬКБУД» РОЗПОЧИНАЄ НОВЕ БУДІВНИЦТВО

Компанія заходить на нові земельні ділянки

«Київміськбуд» розпочинає будівництво кількох нових об’єктів у столиці. Нове житло планується звести у Дарницькому, Святошинському та Дніпровському районах міста.

Так на вулиці Святошинській планується звести 25-поверховий житловий будинок із вбудованими комерційними приміщеннями та паркінгом. Загальна площа новобудови становитиме 19 тис. 250 кв м.

Будинок розрахований на 183 квартири, з яких більшість – 88 – однокімнатні, 66 – двокімнатні, 22- трикімнатні. Також інвестори зможуть обрати дворівневу оселю, таких у новобудові пропонується: 4 двокімнатні, 2 чотирикімнатні та одна – на три кімнати.

Окрім житлової нерухомості, інвестори зможуть придбати і комерційну  – для розвитку бізнесу та власної справи.

Значною перевагою стане місце розташування новобудови – неподалік від ст. м Святошин. До особливостей даного житлового комплексу можна віднести і досить тихий район із зеленою територією, розвинену соціально-побутову і транспортну інфраструктуру.

«КИЇВМІСЬКБУД» РОЗПОЧИНАЄ НОВЕ БУДІВНИЦТВО

Ще один новий комфортний житловий комплекс компанія розпочинає будувати за адресою вул. Панельна, 2. Дві сучасні 25-поверхівки міститимуть по 216 квартир переважно невеликих площ. Перевагою комплексу стане наявність власного теплового пункту, який також передбачений проектом будівництва. Новобудови розміщуватимуться неподалік ст. метро «Лівобережна». Інтерес представляє і сам район – Дніпровська набережна – улюблене місце відпочинку киян та гостей столиці.

«КИЇВМІСЬКБУД» РОЗПОЧИНАЄ НОВЕ БУДІВНИЦТВО

На вул. Драгоманова, 35, поряд з палацом спорту “Sport Life”, ліцеєм “Наукова зміна” і гімназією “Діалог”, компанія розпочинає будівництво сучасного житлового будинку з каскадної висотністю. У новобудові на 102 квартири кожен зможе знайти житло на свій смак. «Київміськбуд» пропонує різноманітний вибір квартир, який задовольнить найвибагливішого покупця: 46 однокімнатних квартир, 20 двокімнатних, 33 трикімнатні. У комплексі також заплановано одна квартира на чотири кімнати та дві – на п’ять.

Поруч з місцем будівництва – озеро, парк, Дарницька районна державна адміністрація, новий супермаркет “Billa” і “Рибний маркет”, фітнес-комплекси “Спорт Ленд” і “Планета спорт”, ресторани “Пивна дума”, “Domino’s Pizza”, “Східний Експрес”, караоке-клуб MAFIA, кафе-бар” Кара-Кум”, торгові центри і ТРЦ inSilver, а також станція метро “Позняки”.

«КИЇВМІСЬКБУД» РОЗПОЧИНАЄ НОВЕ БУДІВНИЦТВО

Тож якщо маєте плани на купівлю власного нового житла, у «Київміськбуді» є для вас варіанти. Як придбати максимально вигідно – розкажуть наші фахівці відділу продажів: (044) 280 90 11. Звертайтесь!