«КИЇВМІСЬКБУД» ОТРИМАВ ЗВАННЯ НАДІЙНОГО ЗАБУДОВНИКА – 2019

Холдингова компанія «Київміськбуд» отримала звання «Надійний забудовник» у рамках VII Всеукраїнської будівельної премії Ibuild-2019.  

Отримуючи нагороду, Віце-президент «Київміськбуду» Едуард Шевчук зазначив, що і в подальшому компанія утримуватиме лідерські позиції на будівельному ринку.

«По-перше, від імені президента «Київміськбуду» Кушніра Ігоря Миколайовича і всього трудового колективу, хочу подякувати організаторам премії за високу відзнаку роботи нашої компанії. Мені приємно відзначити, що за 8 років, протягом яких наша команда очолює Холдинг, ми гідно тримаємо високе звання «Київміськбуду» – як найбільш стабільного забудовника, забудовника-рекордсмена, забудовника, в активі якого майже 65 років здобутків і перемог. 

Понад 45 мільйонів квадратних метрів нерухомості зведено силами «Київміськбуду». Не кожна компанія може похвалитися таким результатом. Школи, дитсадки, лікарні і інститути, заклади культури і дороги, а головне – житло для людей! Ми намагаємося зробити все, щоб у кожної людини був дім, щоб було куди повертатися після роботи або далеких мандрів. Власна оселя – це дуже важливо для кожного. Ми стабільні і впевнені у завтрашньому дні. «Київміськбуд» – єдина компанія, у якої за всі роки жодного недобудованого об’єкту і я впевнений, так буде і надалі», – підкреслив Едуард Шевчук.

Віце-президенти “Київміськбуду” Джигіль Андрій Іванович, Дудурич Василь Михайлович, Шевчук Едуард Георгійович, Бондарев Аркадій Володимирович

Премія Ibuild 2019 – головна будівельна премія України, яка покликана розвивати та рухати вперед будівельну галузь держави. На премії відзначають кращих представників будівельної галузі, кращі будівельні і девелоперські компанії та кращі об’єкти року. Як зазначають організатори, премія Ibuild не має аналогів в Україні. Бути лауреатом Ibuild – означає підтвердити свої власні досягнення, отримати визнання власним професійним здобуткам на найвищому рівні.