КИЇВМІСЬКБУД ВИЗНАЛИ НАЙБІЛЬШ ВПІЗНАВАНИМ ЗАБУДОВНИКОМ

КИЇВМІСЬКБУД ВИЗНАЛИ НАЙБІЛЬШ ВПІЗНАВАНИМ ЗАБУДОВНИКОМХолдингова компанія “Київміськбуд” посіла перше місце у ТОП-10 компаній-забудовників за рівнем впізнаванності бренду. Відповідний рейтинг опублікований у виданні “НВ”.

Результати опитування, на основі яких і було створено список, показали наступне: 74% людей знають бренд “Київміськбуд” по логотипу або назві компанії. При цьому аж 40% опитаних змогли назвати бренд Холдингової компанії самостійно, без підказок та демонстрації товарного знаку.

За словами Голови правління — президента “Київміськбуду” Ігоря Кушніра, така популярність компанії пояснюється тривалою роботою на ринку та виконанням компанією своїх зобов’язань.

Київміськбуд” став лідером за впізнаванністю бренду. Зважаючи, що компанія будує вже понад 66 років, такий результат не став несподіванкою. Торік “Київміськбуд” був у ТОПі географічних брендів, представляючи Київ, трохи раніше — у рейтингу найбільш відомих національних брендів, тощо. Компанію знають, і це накладає свій очікуваний відбиток на рівень продажів. Тим не менш, ми щодня працюємо над тим, щоб ще якомога більше людей знали про “Київміськбуд”. І не лише знали, але й мали позитивні враження від роботи компанії. Тому – завжди добудовуємо до кінця”, – зазначив Ігор Кушнір.