«КИЇВМІСЬКБУД» ОГОЛОШУЄ РОЗПРОДАЖ «ЛІТНЬОЇ КОЛЕКЦІЇ» КВАРТИР

 Із 1-го листопада у Холдинговій компанії запроваджено знижки від 10 до 20% на деякі квартири у новобудовах.  

        Купити квартиру можна дешевше у наступних об’єктах: на Лейпзькій, 13, по вул. Патріса Лумумби, 11, у всіх будинках ЖК Позняки, 4-А, у ЖБ на вул. Драгоманова, 35, у ЖК на просп. Академіка Глушкова, 92-Б, у новобудові по вул. Володі Дубініна, 5/15, у ЖК на Феодосійській, у висотках по просп. Возз’єднання, у будинках на вул. Освіти, 16 та 16-А, у всіх будинках ЖК по вулиці Обухівська, 135-А.

        «Умови знижки в деяких об’єктах відрізняються. Так, наприклад, у нашому об’єкті по вул. Лейпцизькій, 13, за умови повної сплати, ви можете купити нову квартиру дешевше на 10%, а якщо маєте лише половину від потрібної вартості, ваша знижка складатиме – 5%. Багато об’єктів Компанії, що приймають участь у акції, можна придбати зі знижкою , яка зігріває серця майбутніх новоселів, у розмірі 20%! «Можливо, саме така сума коштів не вистачала покупцеві на придбання омріяного житла», – зауважила директор Департаменту маркетингу та роботи з інвесторами Тетяна Маркова.

 

       «На оновленому сайті Компанії уже розміщена інформація про систему лояльності.  Інвестор може самостійно підібрати найбільш привабливий для себе варіант або зателефонувати нашим менеджерам: (044) 280-90-11 та дізнатися про умови акції», – додає Тетяна Маркова.

        Також вона наголошує, що власна квартира стає ще більш доступною, якщо скористатися не тільки знижками, а й програмами, які пропонує «Київміськбуд». Наприклад, іпотекою, яку забудовник впроваджує разом із «Кристалбанком».

        «Якщо у вас є певна частина коштів, навіть 30% від усієї суми, ви вже можете стати власником свого помешкання. Адже решту коштів – вам надасть банк, максимальну знижку – «Київміськбуд», і таким чином ви отримаєте власне житло, а заощаджені кошти за рахунок знижки на ремонт та дизайн квартири. Тим більше, що знижки діють на багато об’єктів, серед яких квартири у будинках, що вже введені в експлуатацію», – зазначає керівник Департаменту маркетингу.

        Акція діє з 01.11.2016 року. Інформацію про наявні квартири можна отримати у всіх відділах продажу «Київміськбуду», на сайті компанії та за тел.: (044) 280-90-11.