«КИЇВМІСЬКБУД» ОГОЛОШУЄ РОЗПРОДАЖ «ЛІТНЬОЇ КОЛЕКЦІЇ» КВАРТИР

 Із 1-го листопада у Холдинговій компанії запроваджено знижки від 10 до 20% на деякі квартири у новобудовах.  

        Купити квартиру можна дешевше у наступних об’єктах: на Лейпзькій, 13, по вул. Патріса Лумумби, 11, у всіх будинках ЖК Позняки, 4-А, у ЖБ на вул. Драгоманова, 35, у ЖК на просп. Академіка Глушкова, 92-Б, у новобудові по вул. Володі Дубініна, 5/15, у ЖК на Феодосійській, у висотках по просп. Возз’єднання, у будинках на вул. Освіти, 16 та 16-А, у всіх будинках ЖК по вулиці Обухівська, 135-А.

        «Умови знижки в деяких об’єктах відрізняються. Так, наприклад, у нашому об’єкті по вул. Лейпцизькій, 13, за умови повної сплати, ви можете купити нову квартиру дешевше на 10%, а якщо маєте лише половину від потрібної вартості, ваша знижка складатиме – 5%. Багато об’єктів Компанії, що приймають участь у акції, можна придбати зі знижкою , яка зігріває серця майбутніх новоселів, у розмірі 20%! «Можливо, саме така сума коштів не вистачала покупцеві на придбання омріяного житла», – зауважила директор Департаменту маркетингу та роботи з інвесторами Тетяна Маркова.

«КИЇВМІСЬКБУД» ОГОЛОШУЄ РОЗПРОДАЖ «ЛІТНЬОЇ КОЛЕКЦІЇ» КВАРТИР

 

       «На оновленому сайті Компанії уже розміщена інформація про систему лояльності.  Інвестор може самостійно підібрати найбільш привабливий для себе варіант або зателефонувати нашим менеджерам: (044) 280-90-11 та дізнатися про умови акції», – додає Тетяна Маркова.

        Також вона наголошує, що власна квартира стає ще більш доступною, якщо скористатися не тільки знижками, а й програмами, які пропонує «Київміськбуд». Наприклад, іпотекою, яку забудовник впроваджує разом із «Кристалбанком».

        «Якщо у вас є певна частина коштів, навіть 30% від усієї суми, ви вже можете стати власником свого помешкання. Адже решту коштів – вам надасть банк, максимальну знижку – «Київміськбуд», і таким чином ви отримаєте власне житло, а заощаджені кошти за рахунок знижки на ремонт та дизайн квартири. Тим більше, що знижки діють на багато об’єктів, серед яких квартири у будинках, що вже введені в експлуатацію», – зазначає керівник Департаменту маркетингу.

        Акція діє з 01.11.2016 року. Інформацію про наявні квартири можна отримати у всіх відділах продажу «Київміськбуду», на сайті компанії та за тел.: (044) 280-90-11.