«КИЇВМІСЬКБУД» ОПТИМІЗУЄ СИСТЕМУ ПРОДАЖІВ.

 У серпні 2013 року в ХК «Київміськбуд» стартував проект IT- Enterprise з оптимізації процесів реалізації нерухомості, який дозволить не тільки посилити діяльність департаменту, а й забезпечить його сучасними засобами фінансового та адміністративного контролю, сприяє прогнозуванню діяльності та прийняття вигідних економічно обґрунтованих рішень.

Проект із реінжинірингу процесів реалізації нерухомості  дуже важливий в умовах сьогоднішньої конкуренції на будівельному ринку Києва і України в цілому.

«Спільно з IТ-Enterprise ми розпочали новий проект із оптимізації процесів реалізації нерухомості, – говорить Глава правління – президент ПАТ«ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір. − Мета проекту − забезпечення прозорості та ефективності процесів холдингу, що дозволить закріпити наші лідируючі позиції з продажу нерухомості, як у столиці України, так і в регіонах».

«КИЇВМІСЬКБУД» ОПТИМІЗУЄ СИСТЕМУ ПРОДАЖІВ.

Впровадження проекту IT- Enterprise забезпечує співробітників холдингу сучасним інструментом для роботи з інвесторами. Електронний документообіг істотно скорочує час обробки і персоналізує відповідальність. Формування оперативної звітності по статистиці реалізації нерухомості в різних розрізах дає можливість прогнозувати і приймати управлінські рішення щодо зміни стратегії продажів.

Також, нововведення дозволить впровадити сучасні підходи фінансового контролю за виконанням договорів, що підвищить оперативність роботи з боржниками за рахунок автоматичного контролю виконання графіків фінансування, формування та розсилання повідомлень про поточну заборгованість, настанні термінів оплати і т.д.

Ще одна перевага впровадження проекту IT- Enterprise − це контроль економічної безпеки продажів. Весь процес ведення купівлі-продажу нерухомості − від реєстрації заявки клієнта до моменту повного розрахунку за придбану квартиру і оформлення правовстановлюючих документів − керівництво Холдингової компанії має можливість контролювати в режимі реального часу.

«Людський фактор важливий під час спілкування менеджера з покупцем, коли потрібно донести об’єктивну інформацію про квартиру, показати, розповісти, переконати, − пояснює Аркадій Бондарєв, Віце -президент ПАТ«ХК «Київміськбуд». − А от на наступному етапі, коли людина прийняла рішення про купівлю квартири і йде оформлення документів, ось тут людський фактор присутнім бути не повинен. Є встановлені ціни, встановлені коефіцієнти, встановлені терміни оплати, знижки і т.д. Завдання менеджера ввести паспортні дані людини і об’єкт, все інше має зробити система».

«КИЇВМІСЬКБУД» ОПТИМІЗУЄ СИСТЕМУ ПРОДАЖІВ.

Проект IT- Enterprise з управління реалізацією нерухомості продовжує комплексний проект з реінжинірингу і автоматизації холдингу «Київміськбуд».

     Денис Марк, директор департаменту інформаційних технологій і зв’язку ПАТ «ХК «Київміськбуд»: «У рамках комплексного проекту IT- Enterprise ми розпочали новий проект. Проект досить складний , оскільки стосується основної статті доходів холдингу − реалізації нерухомості. Результатом проекту буде прозорість обліку реалізації нерухомості, зручність і швидкість роботи з інвесторами, можливість аналізу і оперативність прийняття управлінських рішень , що в умовах конкуренції є важливим чинником успіху».

«КИЇВМІСЬКБУД» ОПТИМІЗУЄ СИСТЕМУ ПРОДАЖІВ.

З листопада 2012 по квітень 2013 року в Холдингової компанії  «Київміськбуд» були оптимізовані і введені в експлуатацію процеси з управління закупівлями і забезпеченням об’єктів будівництва, управління фінансами та бюджетування, управління контрактно – договірній діяльністю, управлінню ресурсами, управління відносинами з підрядниками і постачальниками, управлінню персоналом і розрахунку заробітної плати, бухгалтерського та податкового обліку, управління електронним документообігом . В якості основного інструменту вдосконалення діяльності холдингу, була обрана ERP -система IT- Enterprise, розробником якої є корпорація «Інформаційні технології».