КИЇВМІСЬКБУД ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ РОСІЙСЬКОГО ВИРОБНИКА

Холдингова компанія «Київміськбуд» повністю відмовляється від використання у будівництві матеріалів, виготовлених у Росії, та зупиняє роботу із відповідними постачальниками. 

КИЇВМІСЬКБУД ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ РОСІЙСЬКОГО ВИРОБНИКАЯк пояснив Голова правління – президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір, компанія частково відмовилась від товарів російського виробництва ще у 2014 році. Проте деяка продукція, як наприклад базальтова вата та супутні матеріали, використовувались і досі. 

«На сьогоднішній день прийнято рішення повністю відмовитись від російських матеріалів. Ми не можемо залишатись осторонь і продовжувати співпрацювати із агресором, який руйнує наші міста та вбиває мирних людей. Такий крок є не лише проявом патріотизму, а й несе в собі економічні вигоди для держави. Адже якщо українські підприємства-виробники матимуть більше замовленнь, це дозволить зберегти робочі місця, наповнити бюджет, підтримати українську економіку. А це дуже важливо у сьогоднішній ситуації», – зазначив Ігор Кушнір. 

Він також закликав бізнес надавати допомогу ЗСУ та місту.

«У кожно з нас сьогодні свій «фронт». Армія боронить землю, а ми – бізнес, маємо тримати економіку. І, по можливості, надавати посильну допомогу Києву та іншим містам. Впевнений, що спільними силами переможемо!» – зазначив Ігор Кушнір.