«КИЇВМІСЬКБУД» ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД ПРОДУКЦІЇ РОСІЙСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА.

 Холдингова компанія при зведенні житла використовує продукцію вітчизняних виробників, яка жодним чином не поступається імпортним аналогам.

Конфедерація будівельників України (КБУ) звернулась до  українських будівельних компаній з ініціативою відмовитися від використання продукції, яку виробляє Росія. Відповідне рішення було одностайно прийнято Радою директорів Конфедерації на розширеному засіданні, яке відбулося в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

«В умовах, коли Росія веде проти нашої країни неоголошену війну, весь цивілізований світ вводить санкції проти агресора, ми маємо зайняти рішучу позицію та відмовитися від використання будівельних матеріалів, обладнання, які виробляє РФ», – заявив президент КБУ Лев Парцхаладзе.

Він запропонував встановити заборону для  вітчизняних підприємств закуповувати продукцію російського виробництва, а для приватних компаній Конфедерація будівельників висловила рекомендацію пріоритетно використовувати продукцію, що вироблена в Україні.

Члени Ради директорів КБУ одностайно підтримали таку пропозицію.

 Як зазначив заступник директора департаменту закупівель ПАТ «ХК «Київміськбуд» Георгій Зубко, сьогодні при будівництві житла економ і комфорт класу, доля імпортних будівельних матеріалів, які використовує Холдингова компанія, не перевищує 15%, а для житла бізнес класу становить не більше 40%.

«КИЇВМІСЬКБУД» ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД ПРОДУКЦІЇ РОСІЙСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА.

«Замінити весь імпорт одразу не можливо, перш за все, через якість вітчизняного продукту, а от відмовитися від російських аналогів наші будівельники можуть без відчутних втрат, як в якості, так і в ціні. І компанія «Київміськбуд» тому приклад. З кожним роком доля закупок імпортних будівельних матеріалів нами знижується в середньому на 10%, а від російських аналогів ми практично повністю відмовилися ще торік. І справа не лише в ціні вітчизняного продукту, а й у покращені його якості.
Тому, я вважаю, що в сьогоднішніх умовах пропозиція Ради директорів Конфедерації будівельників України відмовитись  від використання продукції з РФ, є не лише виправданою з патріотичного боку, але й вигідною економічно. Таким чином ми, будівельники, зможемо не лише продемонструвати солідарність зі своїм народом відносно дій сусідньої держави, а й підтримати вітчизняних виробників будматеріалів. Тому «Київміськбуд» пристає на пропозицію КБУ і закликає всіх учасників будівельного ринку підтримати ініціативу Ради», – зазначив він.

 

  За словами Голови правління – президента ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігоря Кушніра, реалізація пропозиції КБУ дозволить активізувати роботу українських виробників будівельних матеріалів та підтримати економіку.

«КИЇВМІСЬКБУД» ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД ПРОДУКЦІЇ РОСІЙСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА.

«Київміськбуд» це українська компанія, і у роботі ми орієнтовані саме на українців. Вітчизняне виробництво будівельних матеріалів налагоджене нормально, тому ми не матимемо проблем у разі повної відмови від складових російського виробництва. Мінрегіон вже давно говорить про максимальне імпортозаміщення, і такий крок лише пришвидшить процес. Для країни в цілому це вигідно, буде змога максимально завантажити потужності підприємств-виробників та наповнити бюджет, підтримати Україну, що дуже важливо у сьогоднішній ситуації», – сказав Ігор Кушнір.