«КИЇВМІСЬКБУД» ВІДКРИВ ІІІ КВАРТАЛ ЖК «ЗЛАТОУСТІВСЬКИЙ».

   20 червня  2013 року “Київміськбуд” провів День відкритих дверей. Компанія урочисто здала ІІІ квартал ЖК «Златоустівський».

Ключі від нових осель у розкішному житловому комплексі «Златоустівський» сьогодні вручали новим мешканцями Шевченківського району. «Київміськбуд»  − найбільший забудовник столиці − йшов до цього свята 5 років. Компанія розпочала будівництво у 2008 році. Монолітно-каркасні будинки, розроблені за індивідуальним проектом, компанія планувала ввести в експлуатацію ще 2 роки тому. Однак на заваді стала економічна криза, яка суттєво позначилась на купівельній спроможності інвесторів. Недофінансування позначилось і на темпах ведення будівельно-монтажних робіт.

Виступаючи перед інвесторами і гостями урочистостей, президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір сказав: «Дякуємо Вам за те, що прийшли на наше свято відкриття ІІІ кварталу нового житлового комплексу, який без сумніву є одним з кращих об’єктів компанії. Для нас це велика подія, оскільки сьогодні ми можемо не без гордості сказати: ми це зробили. Ми добудували ІІІ квартал».

Ігор Кушнір завірив присутніх, що всі недоліки, які будуть виявлені, будівельники обов’язково усунуть, що ж до тепломережі, то компанія збудує її власним коштом, а вже потім вирішуватиме питання відшкодування затрат з адміністрацією міста.

«Ми розуміємо, що коштів у міста немає, але розуміємо і те, що батареї у квартирах повинні бути теплими і вони будуть теплими. Тепломережа ми будемо будувати за власні гроші. За нашими розрахунками, на це необхідно близько 53 млн. грн. «Київміськбуд» дорожить репутацією самого надійного забудовника і цінує довіру кожного інвестора, тому наш обов’язок  забезпечити комфортні умови проживання для мешканців наших будинків», − сказав президент «Київміськбуду». 

         Голова Шевченківського району Сергій Зімін привітав нових мешканців ввіреного йому району з новосіллям і передав слова поздоровлення від імені міської адміністрації і особисто від столичного градоначальника Олександра Попова. «380 квартир – це вагомий внесок у вирішення житлових проблем нашого міста, – сказав він. − Мені особисто дуже приємно, що у комплексі збудовано і дитячий майданчик. До 17, які сьогодні є в Шевченківському районі, додається ще один дитячий майданчик. За що я дуже дякую президенту «Київміськбуду» Ігорю Кушніру і всім будівельникам».

 Президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір і Голова Шевченківського району Сергій Зімін вручили новоселам правовстановлюючі документи і ключі від омріяних осель.

Загальна площа ІІІ кварталу понад 75 тис. кв.м. У складі комплексу 380 квартир площею 40 тис. кв.м і паркінг на 383 машино-місця, неподалік ст. метро «Лук’янівська». Квартал разом з паркінгом акуратно вписався в архітектурний ансамбль старовинної вулиці, яка почала заселятися ще в 18 столітті.

Опікуватись новобудовою буде «Перший український експертний центр». Його директор – Ірина Папуша, завірила мешканців, що нарікань на роботу експлуатуючої організації не буде.

«Ми є надійним партнером лідера будівельної галузі – компанії «Київміськбуд». Вже понад 70 об’єктів, які збудовані «Київміськбудом» знаходяться в нашій експлуатації. Метою нашої роботи є ваш комфорт, зручність мешканців, затишне, чисте середовище в багатоквартирному будинку, бездоганне функціонування інженерних мереж та ефективне використання енергоресурсів. Більше 300 працівників будуть виконувати цю роботу так, щоб ви бачили результат, а не процес, − сказала Ірина Папуша.

Більшість квартир у ІІІ кварталі житлового комплексу «Златоустівський» інвестори придбали на етапі будівництва.

Для тих, хто зацікавився житлом у цих будинках, працювали менеджери відділу продажу «Київміськбуду» і консультанти експлуатуючої організації. Питання в основному стосувалися кількості вільних квартир і чи зміниться ціна, адже будинок введено в експлуатацію.

Як повідомив Віце-президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Аркадій Бондарев, поки що вартість квадратного метру у цьому комплексі підніматися не буде.

«В цьому будинку ще залишилось декілька квартир, будинок введено в експлуатацію, квартири готові, тобто можна відразу, придбавши житло, заселятись в цей будинок. Якщо є бажаючі і вас зацікавив цей комплекс, звертатись до відділу продажу. Я повинен сказати що ми за останні три роки жодного разу не змінювали  ціну в незалежності від того, що будинок вже введений в експлуатацію, ми ціну поки що не піднімаємо».

Отримавши ключі, новосели поспішили у свої квартири, попереду у них приємні клопоти, дехто з інвесторів з запалом розповідав знімальній групі навіть про те, як у новій квартирі буде розставлено меблі. Дітлахи одразу облюбували яскравий дворовий майданчик. Але найбільше цій щасливій атмосфері раділи самі будівельники.

За 58 існування у «Київміськбуду» немає жодного недобудованого об’єкту. Сьогодні Холдингова компанія вкотре довела, що попри труднощі і перешкоди не залишає своїх інвесторів і завжди добудовує до кінця.

«Будинок якісний, він відповідає всім будівельним нормам, – говорить Віце-президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Едуард Шевчук. − Але при цей я хочу сказати, що ми нікуди не діваємося. Ми даємо гарантії на свої будинки, є експлуатуюча організація, яка приймає цей будинок. Ми завжди поруч,  ми готові прийти за будь-яким покликом наших інвесторів».