«КИЇВМІСЬКБУД» ВІДКРИВАЄ ВІДДІЛ ПРОДАЖУ ЖК «MANHATTAN CITY»

Холдингова компанія «Київміськбуд» відкриває відділ продажу нерухомості в унікальному житловому комплексі «Manhattan city». За словами Голови правління – президента компанії Ігоря Кушніра, з сьогоднішнього дня купити квартиру в «Manhattan city» можна буде безпосередньо біля будмайданчика.

«Ми розширюємо географію наших відділів продажу, і «Manhattan city» не став винятком.Для людини це дуже зручно: можна не тільки уточнити подробиці щодо омріяних квадратних метрів, укласти договір, а й особисто переконатися в активності будівельних робіт на майданчику», – сказав Ігор Кушнір.

«КИЇВМІСЬКБУД» ВІДКРИВАЄ ВІДДІЛ ПРОДАЖУ ЖК «MANHATTAN CITY»

 

Житловий комплекс «Manhattan city» розташований в Шевченківському районі Києва, на перетині проспекту Перемоги та вул. Борщагівської. Він стане першим у своєму роді проектом, в якому реалізована система «плаваючих» фасадів: завдяки новітнім конструкціям та спеціальному освітленню, буде створюватися ілюзія руху.

Три новобудови до 5 поверху будуть об’єднані стилобатом, на даху якого для мешканців житлового комплексу запроектовані зони відпочинку і унікальна дитячий майданчик. Планування квартир в «Manhattan city» виконані таким чином, що навіть найвибагливіший поціновувач комфорту зможе вибрати житло своєї мрії – в комплексі немає жодної однакової.

«КИЇВМІСЬКБУД» ВІДКРИВАЄ ВІДДІЛ ПРОДАЖУ ЖК «MANHATTAN CITY»

 

У ЖК передбачена централізована система зовнішнього і внутрішнього відеоспостереження. Вхідні групи новобудов будуть оформлені з урахуванням кращих світових дизайнерських рішень.

На перших 5 поверхах запланований паркінг, а також комерційні приміщення, в яких буде розміщений фітнес-клуб з басейном, дитячий центр розваг і розвитку, магазини, бутіки.

«КИЇВМІСЬКБУД» ВІДКРИВАЄ ВІДДІЛ ПРОДАЖУ ЖК «MANHATTAN CITY»

 

Зараз на квартири в ЖК «Manhattan city» діє знижка до -15%. Більш детальні умови отримання знижки, подробиці щодо вільних квартир і іншу актуальну інформацію з радістю нададуть фахівці відділу продажів: (044) 280 90 11.