«КИЇВМІСЬКБУД» ВІДКРИВАЄ ЖК «ЗЛАТОУСТІВСЬКИЙ».

Наприкінці червня Холдингова компанія відкриває новий житловий комплекс у Шевченківському районі. «Златоустівський» став справжньою окрасою історичної частини Києва. Попри важкі економічні роки, на які припав початок зведення комплексу, недофінансування і складнощі з комунальними службами міста, «Київміськбуд» вкотре довів, що всі свої об’єкти добудовує до кінця.

На 300 щасливих новоселів незабаром збільшиться Шевченківський район столиці. «Київміськбуд» завершує роботи на житловому комплексі «Златоустівський». Нині компанія готує будинки до заселення, йдуть останні приготування до святкового вручення ключів від омріяних квартир.  Те, що будинки вводяться з запізненням, забудовники не приховують. Зведений комплекс належить до житла преміум- класу, його будівництво співпало з економічним спадом в країні, який суттєво позначився на купівельних можливостях інвестора.

«КИЇВМІСЬКБУД» ВІДКРИВАЄ ЖК «ЗЛАТОУСТІВСЬКИЙ».

         За словами Віце-президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Едуарда Шевчука, найголовнішою причиною затримки будівельних робіт був брак фінансування, особливо на початковому етапі будівництва. «Це був період 2008-2009 років, саме в момент економічної кризи, люди не ризикували вкладати кошти, ціна преміум-сегменту ситуацію тільки поглиблювала.      Нове керівництво холдингу на чолі з президентом Ігорем Кушніром, взяло на себе відповідальність за те, що цей будинок довго не здавався. Було поставлено завдання закінчити об’єкт і на сьогоднішній день це завдання виконано. Нашій команді вдалося лише за рік добудувати і ввести в експлуатацію складний житловий комплекс».

«КИЇВМІСЬКБУД» ВІДКРИВАЄ ЖК «ЗЛАТОУСТІВСЬКИЙ».

Активізувати роботи на житловому комплексі «Златоустівський» вдалось у лютому 2012-го. Щоб наздогнати темпи ведення будівельно-монтажних робіт Холдингова компанія додатково залучила до роботи  ще одну будівельну компанію. Зведення комплексу велось силами трьох підрядних організацій: виробничо-будівельної фірми «МЖКбуд», ТОВ «Інвестиційно-будівельна компанія «Тріада» і ТОВ «Лад-2005».

«КИЇВМІСЬКБУД» ВІДКРИВАЄ ЖК «ЗЛАТОУСТІВСЬКИЙ».

«На сьогоднішній день у будинку усуваються недоліки, проводиться підключення до всіх мереж електропостачання, мешканці будуть забезпечені електроенергією, питною водою, і, звичайно, з початком опалювального сезону – теплом. Всі мережі будуть підключені, – стверджує директор департаменту будівництва ПАТ «ХК «Київміськбуд» Петро Онофрійчук. – Зараз проводяться останні оздоблювальні роботи, ми передаємо будинок експлуатуючій організації і плануємо провести наприкінці червня день відкритих дверей по заселенню цього житлового будинку».
Єдиним невирішеним залишається питання фінансування будівництва тепломережі для забезпечення комплексу теплом і гарячою водою. «Київміськбуд» свої зобов’язання у межах житлового кварталу виконав власним коштом, що і було передбачено технічними умовами і дозволами на ведення будівельних робіт. А от роботи про прокладанню тепломережі від вулиці Златоустівської до проспекту Перемоги повинна здійснюватися за рахунок бюджету Києва.

«КИЇВМІСЬКБУД» ВІДКРИВАЄ ЖК «ЗЛАТОУСТІВСЬКИЙ».

         Петро Онофрійчук,  директор департаменту будівництва ПАТ «ХК «Київміськбуд»:  «Згідно технічних умов Холдинговою компанією було сплановано будівництво теплової мережі. На це передбачено фінансування з міста. Але, на жаль, ці кошти не були перераховані, тобто, вони були передбачені бюджетом міста, але не виділені забудовникам.  Першу ділянку в обсязі 200 метрів ми проклали власним коштом, а ця ділянка мереж не була профінансована».
Вартість будівельних робіт – 53 мільйони гривень, і допоки місто вирішує, де їх взяти, керівництво «Київміськбуду» прийняло рішення збудувати мережу за рахунок власних коштів. Інвестори можуть бути спокійні, тепло в їхніх оселях буде. У подальшому ж місто відшкодує збитки компанії з міського бюджету. Або ж, згідно Закону про врегулювання містобудівної діяльності вартість будівництва цих мереж буде врахована у витрати пайової участі замовника на розвиток  інфраструктури населеного пункту.

«КИЇВМІСЬКБУД» ВІДКРИВАЄ ЖК «ЗЛАТОУСТІВСЬКИЙ».

         Едуард Шевчук, Віце-президент ПАТ «ХК «Київміськбуд»: «Цінуючи довготерпіння інвесторів і їх розуміння ситуації, Холдинг прийняв  рішення побудувати тепломережу за власні кошти. Роботи по її прокладанню вже розпочато і ми впевнені, що до початку опалювального сезону будівництво буде закінчено».
Житловий трьох квартальний комплекс «Златоустівський»  унікальний в будівельній практиці «Київміськбуду». Забудовники сподіваються, що мешканці кварталу будуть задоволені якістю виконаних робіт і пробачать відтермінування здачі будинку.

«КИЇВМІСЬКБУД» ВІДКРИВАЄ ЖК «ЗЛАТОУСТІВСЬКИЙ».

«Бувають різні суб’єктивні причини і об’єктивні, – говорить Петро Онофрійчук,  директор департаменту будівництва ПАТ «ХК «Київміськбуд». – Ми, як компанія, яка гарантовано будує в місті і веде сьогодні будівництво на 34 майданчиках, хоч і з відставанням, але завершили і ввели в експлуатацію масштабний житловий комплекс. На відміну від тих компаній, які, ми знаємо, не добудовують, – вважаю, що «Київміськбуд»  компанія стабільна і інвестори з надійністю можуть вкладати кошти в будівництво житла в столиці».