«КИЇВМІСЬКБУД» ВІДЗНАЧЕНИЙ ДИПЛОМОМ ДРУГОГО ВИСТАВКОВОГО ФОРУМУ: «ДОСТУПНЕ ЖИТЛО».

 На три дні Український Дім перетворився на єдине консультаційне вікно для тих, хто цікавився державними програмами «Доступного житла». Забудовники – учасники програми, банки, які видають пільгові іпотечні кредити , Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву, Іпотечний центр  м. Києва  та Київської  області надавали детальні консультації та відповідали на всі запитання, які ставили гості виставки.

За словами організаторів, цього річ на форумі побувало значно більше людей. Експозицію Холдингової компанії «Київміськбуд», за попередніми підрахунками, за три дні відвідало понад 3 тисячі осіб. До слова, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, на відкритті форуму особливо відзначив діяльність «Київміськбуду», підкресливши, що Компанія є беззаперечним лідером програм «Доступне житло».

  За час діяльності державних програм «Доступне житло» Холдингова компанія «Київміськбуд» передала до Іпотечного центру у Києві та Київській області майже тисячу квартир. Про це повідомив Голова правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір.

«Ми надали вже 967 квартир за цими програмами загальною площею 72 тис. кв.м. Але це не кінцева цифра, за умови збільшення попиту, ми готові збільшувати і їх кількість» – сказав Ігор Кушнір.

Всі учасники форуму були відзначені організаторами пам’ятними дипломами. Перший віце-президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Сергій Соловей, дякуючи за відзнаку, сказав:

«На доступне житло величезний попит, разом з цим «Київміськбуд» – це бренд, ми завжди виконуємо свої зобов’язання і люди про це знають».

Сьогодні Другий виставковий форум: «Доступне житло» закінчив свою роботу, проте організатори впевнені, наступного року знову готуватимуть Український дім для такої масштабної події.

«Плануємо проводити форум і наступного року, тому що це, в першу чергу, потрібно нашим громадянам, – говорить директор  Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» Оксана Гриценко.  – Адже саме тут вони мають можливість отримати детальну інформацію одразу по всіх питаннях. Особливо важливі такі заходи для тих, хто вперше дізнався про програми доступного житла і зрозумів, що за допомогою держави може вирішити своє квартирне питання» .