«КИЇВМІСЬКБУД» ПІКЕТУВАВ АДМІНІСТРАЦІЮ ПРЕЗИДЕНТА І ШЕВЧЕНКІВСЬКУ РДА.

Працівники Холдингової компанії вийшли на мітинг-протест, щоб закликати урядовців забезпечити нормальну роботу компанії та припинити втручання сторонніх осіб.

Трудовий колектив звернувся до в.о. Президента України Олександра Турчинова з вимогою розібратися зі спробою захоплення компанії. Люди вийшли з плакатами: «Ні рейдерському захопленню», «Люстрація чиновникам» та «Київміськбуд – це моя робота».

Нагадаємо, 23 квітня секретар Київради Галина Герега своїм указом відізвала діючу Наглядову раду Холдингової компанії. Натомість, призначила нову, до складу якої входять люди, наближені до чиновників, які сьогодні займають високі урядові пости.

У понеділок об 11:30 представники «Автомайдану» і «Люстраційного комітету Майдану» спробували прорватися до будівлі «Київміськбуду». Шукали акваріуми з рибками, які, нібито, «Київміськбуд» придбав за завищеною ціною.

Своїми діями, «автомайданівці» і «люстраційники» порушили нормальну роботу компанії, яка готується 30 квітня до чергових Загальних Зборів акціонерів.

Президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір, не виключає, що за цими діями стоїть заступник голови Адміністрації Президента  Андрій Сенченко, довірені особи якого увійшли у так звану «новопризначену» Наглядову Раду компанії.

Із Адміністрації Президента  до «київміськбудівців» вийшов представник управління по роботі зі зверненнями громадян, якому були передані вимоги трудового колективу.

Опісля, працівники холдингу направились до Шевченківської адміністрації, в якій тимчасово перебуває Голова КМДА Володимир Бондаренко. Майже одразу до мітингувальників вийшов перший заступник голови КМДА Степан Дубас, який завірив трудовий колектив «Київміськбуду», у тому, що адміністрація міста буде усіляко протидіяти будь-яким незаконним спробам втручання у діяльність одного з найкращих підприємств міста. Він також взяв офіційне звернення колективу і запевнив, що 30 квітня ніщо не завадить «Київміськбуду» провести Загальні Збори акціонерів і вирішити всі питання, які прописані у порядку денному.

Така швидка реакція чиновників дає підстави вважати, що сьогодні працівники «Київміськбуду» не даремно вийшли на мітинг-протест. Їх голос почули.

         Як заявив Голова правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір, попри усілякі перешкоджання компанія працює у штатному режимі.

«Я не допущу, щоб швидкі на руку ділки перетворили «Київміськбуд» на нову «Еліта-Центр». Ми два роки відновлювали все, що встигла була вивести з активів компанії «молода команда Черновецького». І тепер, коли вдалось повернути майже всі підприємства, коли холдинг нарешті запрацював на повну потужність, знаходяться «великі будівельники», які знаю краще за професіоналів, як будувати. Не вийде!», – сказав Кушнір.

Також, він завірив,що робочі графіки на будівельних майданчиках не будуть зірвані, будівництво об’єктів ведеться згідно планів, і всі свої зобов’язання перед інвесторами «Київміськбуд» виконає у повному обсязі.

«Мітинг відбувся і ми дякуємо усім, хто знайшов час і сили прийти на нього і висловити свою думку за незаангажовану та аполітичну роботу компанії. Це має стати показовим прикладом для будь-якої влади, і вона має розуміти, що у разі втручання у роботу Холдингу, її працівники відстоюватимуть свої права.

Я хочу наголосити на тому, що найголовніше для нас це те, що ми будуємо для людей, найпершим нашим пріоритетом у будь-який час є кияни. Відповідально заявляю, що ми не підведемо та виконаємо усі наші зобов’язання якісно та в строк. Люди, які вкладають у наше будівництво прекрасно знають, що «Київміськбуд» – це надійність, якість, довговічність. І, в першу чергу, турбота про інвесторів, яких ми поважаємо і цінуємо. Я щиро вдячний їм за підтримку та розуміння, вкотре підкреслюю – ми не підведемо!» – заявив Ігор Кушнір.