КИЇВМІСЬКБУД ОТРИМАВ НАГОРОДИ ВІД КБУ З НАГОДИ ДНЯ БУДІВЕЛЬНИКА

КИЇВМІСЬКБУД ОТРИМАВ НАГОРОДИ ВІД КБУ З НАГОДИ ДНЯ БУДІВЕЛЬНИКАЗ нагоди Дня будівельника та 10-річчя Конфедерації будівельників України “Київміськбуд” отримав почесні нагороди. Голову правління – президента Ігоря Кушніра визнали “Надійним партнером КБУ”, а Холдингову компанію нагороджено статуеткою “За значний внесок у розвиток галузі”.

За словами Віце-президента “Київміськбуду” Світлани Новохацької, Холдингова компанія вже багато років поспіль є членом Конфедерації.

“Київміськбуд” співпрацює з Конфедерацією вже довгий час. Ми підтримуємо проекти та починання КБУ, адже вони спрямовані на розвиток галузі. Ваша справа почесна та не завжди легка. Від імені Ігоря Кушніра дякую за нагороди та щиро вітаю КБУ з 10-річчям! Бажаю успішних проектів та надійних партнерів!

Ці почесні нагороди — ще один доказ того, що “Київміськбуд” дійсно є синонімом першості. Прийдешнє свято, День будівельника, є для нашого колективу одним із головних у році. Бажаю усім наснаги та сил у нашій нелегкій, але цікавій та чудовій професії будівничого. Щоб у кожного був свій дім — це наша мета та місія. Тож нехай мрії збуваються!” – привітала з прийдешнім святом Віце-президент “Київміськбуду” Світлана Новохацька.

КИЇВМІСЬКБУД ОТРИМАВ НАГОРОДИ ВІД КБУ З НАГОДИ ДНЯ БУДІВЕЛЬНИКА