«КИЇВМІСЬКБУД» ОТРИМАВ ПАМ’ЯТНИЙ ЗНАК «СВЯТИЙ АРХИСТРАТИГ МИХАЇЛ»

Нагороду Холдингової компанії вручили в Київському національному університеті будівництва і архітектури за багаторічну плідну співпрацю

Університет подякував забудовникам за сприяння у відновленні студентського центру культури і дозвілля КНУБА, яке здійснили колективи ХК «Київміськбуд» і ТОВ «Ягуар». На засіданні Вченої ради університету президенту «Київміськбуду» Ігорю Кушніру і директору ТОВ «Ягуар» Василю Рахмайлову на знак подяки за підтримку в реконструкції центру для молоді була вручена мініатюрна статуетка – пам’ятний знак «Святий Архистратиг Михаїл».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Київський національний університет будівництва і архітектури 85 років готує вчених, висококваліфікованих інженерів-будівельників та архітекторів, проектувальників. Сотні тисяч випускників вийшли зі стін навчального закладу за цей час. Багато з них роз’їхалися в різні кінці України і світу. Найбільше випускників КНУБА трудиться в Холдингової компанії «Київміськбуд».

«Київміськбуд» зберігає і примножує здобутки будівництва для наступних поколінь фахівців. Тому що будівельну справу – найнеобхідніша, почесна і відповідальна професія», – сказав ректор КНУБА Петро Куліков, вручаючи пам’ятні статуетки забудовникам.

У свою чергу, Голова правління «Київміськбуду» Ігор Кушнір подякував за нагороду і висловив надію, що і надалі співпраця між університетом і компанією буде такою ж плідною та успішною.

«Диплом КНУБА – це як знак якості. Дякую Вам за прекрасну підготовку кваліфікованих фахівців-будівельників. І за те розуміння важливості і потрібності професії, яке Ви вкладаєте в душу кожного студента. Будівельник – це професія на всі часи, тому що будувати – це значить, створювати. Ростити нові міста, відновлювати пам’ятники архітектури, облагороджувати простір, в якому живеш. Щиро бажаю успіхів ВУЗу і миру всім нам», – сказав Ігор Кушнір.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA