КИЇВМІСЬКБУД ДОПОМІГ ОНОВИТИ РЕАНІМАЦІЮ В КЛІНІЦІ МЕДБУД

Оновлене реанімаційне відділення відкрилось напередодні Дня медичного працівника у багатопрофільній столичній клініці «Медбуд». За сприяння Холдингової компанії «Київміськбуд», у відділені проведено ремонт, будівельники особливо ретельно враховували всі вимоги щодо необхідної логістики пацієнтів, можливості підтримувати відповідний антисептичний та дезінфекційний режим, контроль температури та вологості тощо. 

Для надання екстреної допомоги та лікування невідкладних станів відділення обладнано сучасною апаратурою, яка дозволяє проводити терапію і діагностику пацієнтів у більшості термінальних станів. Тепер кожне ліжко у відділенні Анестезіології та інтенсивної терапії устатковано апаратами ШВЛ та системою персонального моніторингу (24/7).

Клініка «Медбуд» давно славиться своїми фахівцями. Серед лікарів реанімаційного відділення 5-ро мають вищу категорії кваліфікації, один із лікарів має ступінь кандидата наук, досвідчений середній і молодший медичний персонал, адже в таких відділеннях ніхто не має права на помилку.

Максим Литвиненко, директор ДП МПЦ «Медбуд» у своїй промові зазначив, що виклики, з яким доводиться стикатися лікарям, особливо останні роки, дуже великі. До вього додалась ще й пандемія. Він закликав присутніх вшанувати хвилиною мовчання пам’ять всіх, хто не зміг здолати коронавірус, зазначивши, що серед колективу «Медбуд» теж є втрати. Директор подякував колегам за відданість своїй справі, за чесне служіння своєму покликанню і побажав всім міцного здоров’я.

«Велика вам подяка і низький уклін, за вашу працю. Складно передати, яка велика робота була зроблена для того, щоб сьогодні ми могли відкрити таке відділення інтенсивної терапії. Щира подяка президенту «Київміськбуду» Ігорю Кушніру і всьому трудовому колективу будівельників, за те, що допомогають розвивати і устатковувати клініку. Це робиться для всіх киян. Рухаємося тільки вперед! Щиро бажаю всім міцного здоров’я, гарного настрою і благополуччя», – привітав Максим Литвиненко

Своєю чергою, виконавчий директор Благодійного фонду «Київміськбуд» Олександр Бабич, передав всьому колективу клініки вітальні слова від трудового колективу Холдингової компанії і особисто президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра. Він зазначив, що клініка «Медбуд» залишається незмінним партнером в питаннях охорони здоров’я будівельників, а тому допомогти осучаснити особливо важливе відділення лікарні – справа честі.

«Реанімація – це, в першу чергу, про порятунок життя. А життя – найдорожче, що є у кожного з нас. Мені приємно, що завдяки роботі будівельників «Медбуд» зможе надавати більше допомоги, що лікарі відчуватимуть себе захищеними, особливо зараз, коли епідеміологічна ситуація с COVID-19 залишається складною і медики щодня на передовій. Хочу привітати весь колектив клінікі – лікарів, медичних сестер, нянечок, керівника лікарні Максима Валерійовича з професійним святом. Ви дійсно всі професіонали з великої літери. Ви на сторожі здоров’я 24 години на добу, але хай цей відділення якомога рідше буде заповнене людьми, яких потрібно рятувати. Всім щиро зичимо здоров’я і благополуччя», – сказав Олександр Бабич.

 Багатопрофільна клініка «Медбуд» розпочала свою історію з невеликої медико-санітарної частини, яка відкрилася в складі Головкиївміськбуду в 1979 році. Сьогодні це одна з кращих лікарень України – потужний медичний центр із найсучаснішим обладнанням і професійним колективом.