«КИЇВМІСЬКБУД» СВЯТКУЄ 66-РІЧЧЯ

Сьогодні Холдингова компанія «Київміськбуд» святкує День народження. 66 років тому, 17 травня 1955 року, при Київському міськвиконкомі був створений Головкиївміськбуд.

За ці роки силами Холдингової компанії побудовано більше 46 млн квадратних метрів житла, 200 медичних установ, 344 школи, 649 дитсадків. Більшість унікальних об’єктів, які є візитною карткою Києва зводив саме «Київміськбуд» – готелі «Славутич», «Либідь», «Київ», «Спорт», «Хрещатик», «Салют», «Козацький», меморіальний комплекс Великої «КИЇВМІСЬКБУД» СВЯТКУЄ 66-РІЧЧЯВітчизняної війни, спорудження АСК телебачення, університети, універсами, оновлені площі та вулиці. За 158 днів був побудований Південний ж/д вокзал, до проведення Євро реконструйовано спорткомплекс Олімпійський.

За словами Голови правління – президента «Київміськбуду» Кушніра Ігоря Миколайовича, за роки роботи компанію неодноразово визнавали кращим забудовником, удостоювали різних премій і нагород. Завдяки злагодженій роботі колективу, компанія зуміла вистояти і утримати «пальму першості» за різних обставин.

«Кажуть, що якщо ти піднявся на один раз більше, ніж впав, то успіх неминучий. «Київміськбуд» за час свого існування пережив багато різних ситуацій, криз і нелегких часів. Але вистояв! Саме це і зробило з компанії справжнього лідера.

Я вітаю всіх і кожного з сьогоднішнім святом! Успіх компанії складається з сотень правильних рішень і вдало втілених в життя планів. Вітаю і дякую колективу «Київміськбуду»! На плечах команди величезна відповідальність, і вони не підводять. Це заслуговує окремого спасибі!!

Це ж стосується наших партнерів і підрядників. Їх надійність і якість матеріалів, сумлінне ставлення до роботи – запорука стабільної роботи «Київміськбуду».

Думаю, що свято компанії можуть розділити з нами і інвестори. Тому що кожен з них важливу місію щодо будівництва житла довірив саме нам. І компанія не підведе, як не підводила 66 років до цього!

Я пишаюся тим, що «Київміськбуд» був і залишається найкращим. І зроблю все, щоб і надалі роль лідера ринку нерухомості залишалася за нами!» – зазначив Кушнір Ігор Миколайович.

«КИЇВМІСЬКБУД» СВЯТКУЄ 66-РІЧЧЯ