КИЇВМІСЬКБУД ПРИЙНЯВ ЩЕ ДВА ОБ’ЄКТИ КОМПАНІІ УКРБУД

Холдингова компанія «Київміськбуд» прийняла ще два об’єкти корпорації «Укрбуд» – ЖК «Харківський» і «Сонячна рів’єра».

На сьогоднішній день будівельники вже зайшли на майданчики для завершення робіт і підготовки будинків до введення в експлуатацію. У найближчі дні «Київміськбуд» також почне реалізацію нерухомості в цих об’єктах.

За словами Голови правління-президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, Холдингова компанія докладає максимум зусиль, щоб прийняти об’єкти в найкоротші терміни.

КИЇВМІСЬКБУД ПРИЙНЯВ ЩЕ ДВА ОБ'ЄКТИ КОМПАНІІ УКРБУД

«Київміськбуд» прийняв ще два житлові комплекси «Укрбуду» – «Харківський» і «Сонячна рів’єра». Там вже повністю відновлені будівельні роботи. По цим об’єктам необхідно доробити фасади, комунікації і виконати загальний благоустрій.

Найближчим часом у черзі на прийом ще 6 об’єктів, тож рухаємося наміченим темпом. Хочу ще раз підкреслити, що черговість прийому об’єктів компанії «Укрбуд» залежить виключно від ступеня готовності документів», – зазначив Ігор Кушнір.

Нагадаємо, минулого тижня Холдингова компанія «Київміськбуд» прийняла і розпочала реалізацію нерухомості в двох перших ЖК «Укрбуду» – ЖК «Пектораль» і «Новомостицький». У цілому «Київміськбуд» планує прийняти в управління 24 об’єкти корпорації Укрбуд», житло в яких чекають близько 13 тис. інвесторів.