КИЇВМІСЬКБУД ПРИЙНЯВ НА ДОБУДОВУ ЖК ART HOUSE

Холдингова компанія «Київміськбуд» прийняла в управління ще один об’єкт корпорації «Укрбуд» – житловий комплекс «Art House». Роботи на об’єкті і реалізація нерухомості у ЖК розпочнеться найближчим часом. 

КИЇВМІСЬКБУД ПРИЙНЯВ НА ДОБУДОВУ ЖК ART HOUSE

За словами президента «ХК «Київміськбуд» Кушніра Ігоря Миколайовича, з ділянкою, на якій планувалось будівництво комплексу,  відбулись певні зміни, з якими Компанія ще буде розбиратися, наразі важливо якомога швидше розпочати будівельні роботи, щоб заспокоїти людей.

«Документи підписані та в найближчий час ми розпочинаємо будівництво, адже воно навіть не починалось, хоча продано немало квартир!

Не все гладко і вже відомо, що земельна ділянка стала меншою, по незрозумілим для нас причинам від неї відрізали кусок і віддали комусь  під забудову! Розбиратися з нюансами ми будемо вже в процесі, при підтримці інвесторів і чітко за законними процедурами, як і все, що робить Київміськбуд. Зараз важливо якомога швидше запустити будівництво, люди зачекались!», – сказав Кушнір Ігор Миколайович і додав: «Все, за що береться команда Київміськбуду, доводиться до кінця! Ми завжди добудовуємо!»

КИЇВМІСЬКБУД ПРИЙНЯВ НА ДОБУДОВУ ЖК ART HOUSE

Нагадаємо, на сьогоднішній день «Київміськбудом» в цілому прийнято 18 об’єктів корпорації «Укрбуд». Це ЖК «Пектораль», «Новомостицький», «Сонячна Рів’єра», «Харківський», «Гармонія», «Кирилівський гай», «Гвардійський», «Freedom», «Lake house», «Twin house», «Urban park» , «Академ Парк», «Шевченківський», «Поділ Град», «Злагода», «Оберіг – 2», «Чарівне місто» і «Art House». П’ять з них вже введені в експлуатацію, крім того на них отримано поштові адреси.