«КИЇВМІСЬКБУД» ПРИЙНЯВ «ОБЕРІГ-2»

Холдингова компанія «Київміськбуд» прийняла ще один об’єкт корпорації «Укрбуд» – ЖК «Оберіг – 2».

«КИЇВМІСЬКБУД» ПРИЙНЯВ «ОБЕРІГ-2»За словами Голови правління – президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, це 16 прийнятий компанією об’єкт.

«Оберіг-2» один з найбільш очікуваних комплексів. Його не вдавалося прийняти так швидко, як хотілося, були свої об’єктивні причини. Але в кінці кінців і його прийнято! Будівництво буде розпочато найближчим часом, на майданчику вже є робочі», – зазначив Ігор Кушнір.

Він також нагадав, що по ЖК «Чарівне місто» вже підписано основний договір, Міністерство оборони допрацьовує доповнення. Як тільки вони будуть готові, «Київміськбуд» зможе прийняти комплекс в повному обсязі.

Також компанія працює над вирішенням питання по двом проблемним комплексам – «Арт Хаус» і «Солар Сіті». Щодо першого Міністерству оборони необхідно належним чином оформити земельну ділянку, а по другому проходить процедура санації.

 Нагадаємо, на сьогоднішній день «Київміськбудом» в цілому прийнято 16 об’єктів корпорації «Укрбуд». Це ЖК «Пектораль», «Новомостицький», «Сонячна Рів’єра», «Харківський», «Гармонія», «Кирилівський гай», «Гвардійський», «Freedom», «Lake house», «Twin house», «Urban park» , «Академ Парк», «Шевченківський», «Поділ Град», «Злагода» і «Оберіг – 2». Три з них вже введені в експлуатацію, крім того на них отримано поштову адресу. На два інші подано документи на введення в експлуатацію до ДАБІ.

«КИЇВМІСЬКБУД» ПРИЙНЯВ «ОБЕРІГ-2»