КИЇВМІСЬКБУД ПРИЙНЯВ ЧЕРГОВИЙ ЖК УКРБУДУ – ПОДОЛ ГРАД

Холдингова компанія «Київміськбуд» прийняла ще один об’єкт корпорації «Укрбуд» – ЖК «Подол Град».

КИЇВМІСЬКБУД ПРИЙНЯВ ЧЕРГОВИЙ ЖК УКРБУДУ - ПОДОЛ ГРАДЗа словами Голови правління – президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, цей комплекс є 14 по рахунку із загальної кількості прийнятих об’єктів.

«Сьогодні підписано усі необхідні документи, аби «Київміськбуд» міг прийняти та розпочати виконання будівельних робіт на ЖК «Подол Град». Подібні новини найближчим часом мають бути і щодо житлового комплексу «Злагода». 

Наступний крок в процесі завершення передачі об’єктів Укрбуду – за Міноборони: необхідно підписати документи по ЖК «Чарівне місто», там вже немає ніяких перешкод. І визначитися з ЖК «Art House», провести нарешті зустріч, про яку ми просимо разом з інвесторами, і розставити точки над i», – зазначив Ігор Кушнір.

Нагадаємо, на сьогоднішній день «Київміськбудом» в цілому прийнято 14 об’єктів корпорації «Укрбуд». Це ЖК «Пектораль», «Новомостицький», «Сонячна Рів’єра», «Харківський», «Гармонія», «Кирилівський гай», «Гвардійський», «Freedом», «Lake house», «Twin house», «Urban park», «Академ Парк», «Шевченківський», «Подол Град». Три з них вже введені в експлуатацію, на 2 ЖК – «Сонячна Рів’єра» і «Пектораль» – отримано поштову адресу.

КИЇВМІСЬКБУД ПРИЙНЯВ ЧЕРГОВИЙ ЖК УКРБУДУ - ПОДОЛ ГРАД

Розрахунковий рахунок для оплати нерухомості в ЖК «Поділ Град» в АТ “КРІСТАЛБАНК”: UA +983390500000026503024095235, МФО 339050, код 32, ЄДРПОУ 35393445.