«КИЇВМІСЬКБУД» ПРИЙНЯВ ЖК «АКАДЕМ ПАРК»

Холдингова компанія «Київміськбуд» прийняла ще один житловий комплекс корпорації «Укрбуд» – «Академ Парк».

«КИЇВМІСЬКБУД» ПРИЙНЯВ ЖК «АКАДЕМ ПАРК»За словами Голови правління – президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, компанія прийняла більше половини запланованих об’єктів «Укрбуду».

«Сьогодні закінчили підписання документів на прийняття ще одного  житлового комплексу «Академ Парк». Це 12 за рахунком об’єкт, тож можна сміливо говорити, що більша половина шляху пройдена. Крім того, на сьогоднішній день вже підписано основний договір по ЖК «Злагода». Ще трохи часу, і думаю, аналогічні новини будуть і по ньому. По іншим ще не прийнятим комплексам тривають необхідні процедури і оформлення документів», – зазначив Ігор Кушнір.

«КИЇВМІСЬКБУД» ПРИЙНЯВ ЖК «АКАДЕМ ПАРК»

Нагадаємо, на сьогоднішній день «Київміськбудом» в цілому прийнято 12 об’єктів корпорації «Укрбуд». Це ЖК «Пектораль», «Новомостицький», «Сонячна Рів’єра», «Харківський», «Гармонія», «Кирилівський гай», «Гвардійський», «Freedом», «Lake house», «Twin house», «Urban park» «Академ Парк». Три з них вже введені в експлуатацію, на 2 ЖК – «Сонячна Рів’єра» і «Пектораль» – отримано поштову адресу.