«КИЇВМІСЬКБУД» ПРИЙНЯВ ЖК «ЧАРІВНЕ МІСТО» – НАЙБІЛЬШИЙ ОБ’ЄКТ «УКРБУДУ»

Холдингова компанія «Київміськбуд» прийняла черговий об’єкт корпорації «Укрбуд» – ЖК «Чарівне місто».

«КИЇВМІСЬКБУД» ПРИЙНЯВ ЖК «ЧАРІВНЕ МІСТО» - НАЙБІЛЬШИЙ ОБ'ЄКТ «УКРБУДУ»Голова правління-президент  «Київміськбуду» Ігор Кушнір зазначив, що цей житловий комплекс налічує майже найбільшу кількість інвесторів серед усіх об’єктів «Укрбуду».

«Чарівне місто» можна назвати лідером за кількістю запитів щодо того, коли нарешті його буде прийнято. Можу з упевненістю заявити, що підписано усі необхідні документи, які дозволяють «Київміськбуду»  найближчим часом розпочати будівництво та продаж квартир в цьому комплексі. Хочу запевнити інвесторів, що їх ЖК у надійних руках. «Київміськбуд» виконує свої зобов’язання 65 років поспіль, завжди добудовуючи до кінця. І «Чарівне місто» не стане винятком», – підкреслив Ігор Кушнір.

Він також наголосив, що є складнощі з прийняттям ЖК «Арт Хаус» та «Солар Сіті». Зараз вони на стадії вирішення у структурах, впливати на які «Київміськбуд» не має можливості.

Нагадаємо, на сьогоднішній день «Київміськбудом» в цілому прийнято 17 об’єктів корпорації «Укрбуд». Це ЖК «Пектораль», «Новомостицький», «Сонячна Рів’єра», «Харківський», «Гармонія», «Кирилівський гай», «Гвардійський», «Freedom», «Lake house», «Twin house», «Urban park» , «Академ Парк», «Шевченківський», «Поділ Град», «Злагода»,«Оберіг – 2» і «Чарівне місто». Три з них вже введені в експлуатацію, крім того на них отримано поштову адресу.

«КИЇВМІСЬКБУД» ПРИЙНЯВ ЖК «ЧАРІВНЕ МІСТО» - НАЙБІЛЬШИЙ ОБ'ЄКТ «УКРБУДУ»