КИЇВМІСЬКБУД ПРИЙНЯВ ЖК ЗЛАГОДА. НА ЧЕРЗІ – ЖК ОБЕРІГ-2 І ЧАРІВНЕ МІСТО

Холдингова компанія прийняла черговий об’єкт корпорації Укрбуд. П’ятнадцятим комплексом, який добудовуватиме «Київміськбуд», став ЖК «Злагода».

Про це повідомив Голова правління – президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір на своїй сторінці у Facebook.

«Це один із найбільш очікуваних ЖК, про нього питали дуже часто. І ось сталося! Роботи на майданчику розпочнуться найближчим часом.

З приводу інших ще не прийнятих: по Арт хаусу все ще сподіваємося на організацію зустрічі з МО! Їм потрібно належним чином оформити землю, щоб «Київміськбуд» міг прийняти об’єкт на законних підставах. Про  «Чарівне місто», я уже писав – по ньому готовий основний договір. Міноборони доопрацьовує доповнення до договорів по ньому і по «Оберег-2». І готові приймати!» – написав Ігор Кушнір.

КИЇВМІСЬКБУД ПРИЙНЯВ ЖК ЗЛАГОДА. НА ЧЕРЗІ – ЖК ОБЕРІГ-2 І ЧАРІВНЕ МІСТО

Нагадаємо, на сьогоднішній день «Київміськбудом» в цілому прийнято 14 об’єктів корпорації «Укрбуд». Це ЖК «Пектораль», «Новомостицький», «Сонячна Рів’єра», «Харківський», «Гармонія», «Кирилівський гай», «Гвардійський», «Freedом», «Lake house», «Twin house», «Urban park», «Академ Парк», «Шевченківський», «Подол Град». Три з них вже введені в експлуатацію, на 2 ЖК – «Сонячна Рів’єра» і «Пектораль» – отримано поштову адресу.