«КИЇВМІСЬКБУД» ПРИВІЗ «МИКОЛАЙЧИКИ» ПІДШЕФНИМ «МАЛЯТКАМ»

       Напередодні Дня Святого Миколая очільники «Київміськбуду» завітали до дитячого будинку «Малятко», яким Холдинг опікується понад чверть століття.

Від усього трудового колективу вихованців дитячого будинку привітали Віце-президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Андрій Джигіль, директор Департаменту з адміністративних питань Юрій Зубко та виконавчий директор Благодійного фонду “Київміськбуд” Олександр Бабич.

«Від іменні Правління та президента Холдингу Ігоря Миколайовича Кушніра, вітаємо діток із прийдешніми святами: з Днем Святого Миколая, Новим роком та Різдвом Христовим. Ми подивились чудовий міні-концерт, було надзвичайно душевно та тепло. І тепер хочемо віддячити, бо ж приїхали не з порожніми руками. Кожен із вихованців дитбудинку отримує від «Київміськбуду» подарунковий сертифікат на придбання одежі. Бажаємо усім дітям здоров’я, хорошого настрою, і нехай все у них буде добре», – побажав Андрій Джигіль.

Дитячим будинком «Малятко» Холдингова компанія «Київміськбуд» опікується майже 25 років. Спочатку це була просто шефська допомога, а у 1992 році, за ініціативи Володимира Аврумовича Поляченка, було створено Піклувальну раду. З того часу Холдингова компанія допомагає «маляткам» постійно. Ремонт, облаштування, оздоровлення дітей, навчання.

«Не дивлячись ні на що, ми увесь час допомагали цьому дитячому будинку і будемо продовжувати це робити. Ми розуміємо, що таке соціальна функція бізнесу, і ми можемо захистити цих дітей. Нехай їх не торкнуться ті негаразди, які відбуваються в країні, аби життя їм давало позитивні емоції. Задача дорослого населення нашої країни – займатись підростаючим поколінням, і ми раді з того, що маємо таку змогу, попіклуватись сьогодні про цих діток», – зазначив Андрій Джигіль.

До приїзду шефів вихованці «Малятка» готувались з особливим нетерпінням, підготували пісенні та танцювальні номери. За словами незмінного директору закладу з 1975 року – Лідії Литвиненко, будь-яка допомога є своєчасною, а в такі часи, як сьогодні – особливо.

«Київміськбуд» опікується нашими дітками майже 30 років. І уже третій рік поспіль, коли Кушнір Ігор Миколайович, є президентом, нам ремонтують будівлю, забезпечують транспортом, допомагають. Те, що роблять ці люди, не можна виміряти нічим. Ми від того лише сильні, що маємо захист. Маємо надзвичайно велику допомогу у такі складні часи. Я дуже вдячна за те, що в такі непрості часи ви знаходите можливість нам допомагати» , – зазначила Лідія Литвиненко.

Після концерту та кількох виступів талановитих вихованців «Малятка», київміськбудівці пройшлися з екскурсією, бо подивитись дійсно є що: творча майстерня , своя капличка, куточок української народної творчості.

«Не можливо уявити більшого щастя в світі, ніж дитяча усмішка, немає нічого приємнішого від відчуття, коли дитина радісно каже тобі слово «дякую», –наголосив виконавчий директор Благодійного фонду “Київміськбуд” Олександр Бабич. – Хай «малятки» наші ростуть здоровими і щасливими, ну а ми, дорослі, завжди будемо дбати про те, щоб кількість сирітських будинків в нашій країні зменшувалась і у кожної дитини була любляча родина».

У час, коли Україна боронить свою незалежність і територіальну цілісність, діти також не лишаються осторонь. Передаючи свої малюнки й поробки директору Департаменту з адміністративних питань «Київміськбуду» Юрію Зубку, вони бажали українським воїнам сил, здоров’я, та обов’язково – повернусь живими.

«Нехай якомога швидше вони повертаються, і ми будемо їх вітати на рідній землі. Сили їм і побажання повернутись живими і здоровими».

     За словами Юрія Зубка, дитяча творчість вже найближчим часом буде доставлена до хлопців, аби знали – їх люблять і чекають.

«Активісти нашої Громадської організації “Крила 8-ої сотні” зараз готуються  до чергової поїздки в зону АТО, вони відвідають батальйон «Айдар», і обов`язково передадуть воінам дитячі подарунки», – зазначив Юрій Зубко.