«КИЇВМІСЬКБУД» ПРИВІЗ ПОДАРУНКИ В ПІДШЕФНИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК «МАЛЯТКО».

  Ця історія почалася більше 25 років тому. Директор дитячого будинку звернулася за допомогою в «Київміськбуд». Сьогодні це не просто шефська допомога дітям-сиротам. «Малятко» – це частинка серця і душі кожного працівника Холдингової компанії.

У день останнього шкільного дзвінка і напередодні Міжнародного дня захисту дітей керівники «Київміськбуду» за традицією привезли підшефним діткам подарунки, фрукти та солодощі.

         Глава правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір подякував директору дитячого будинку за відданість справі , привітав «маляток» і побажав їм мирного неба над головою.

«Київміськбуд» чверть століття допомагає цим діткам, будує для них, вчить, допомагає визначиться з подальшою долею, робить все можливе, щоб діти відчували себе спокійно, щоб вони розуміли, що потрібні нам, дорослим і сильним. Людина, на якому тримається «Малятко» – Лідія Семенівна Литвиненко, заслуговує окремих слів не тільки подяки, але і захоплення, бо керує цим непростим дитячим закладом уже 40 років.

За останні два роки для дитячого будинку було зроблено дуже багато.  Якщо говорити в цифрах, це близько півтора мільйона гривень на розвиток інфраструктури. Минулого року ми подарували підшефним діткам мікроавтобус. Зробили ремонт покрівлі, спальні, літніх павільйонів. На прохання директора дитбудинку старий басейн переобладнали в новий дитячий майданчик. Тобто з’явилося більше місця дітям для відпочинку.

Ну і, звичайно ж, на всі свята дітки не ображені нашим увагою – подарунками, фруктами, солодощами, тому що дорослі запитання – ремонт та інше, дітей мало хвилюють, їм іграшки і цукерки приємніше.

У всесвітній день захисту дітей, хочеться побажати малюкам мирного неба, тому що сьогодні це стало актуальним, міцного здоров’я і щоб обов’язково для кожного з них знайшлася мама. Тому що це, мабуть, найголовніше – сім’я і батьківська любов», – сказав Ігор Кушнір.

Зі словами величезної материнської любові до «Малятка» звернулася Віце- президент «ПАТ « ХК «Київміськбуд» Світлана Новохацька. Вона особливо відзначила, що дуже важливо для майбутнього країни, як виховують дітей, що вкладають їм у душу і серце, тому що зараз вони залежать від дорослих, але настане день, коли сьогоднішній дорослі залежатимуть від дорослих дітей.

«Початок червня, початок літа, все розцвітає, сяє сонечко, наша країна відзначає день захисту дітей. Від усього колективу «Київміськбуду» я хочу привітати всіх дітей з цим святом. «Київміськбуд» багато років опікується дитбудинок «Малятко». Дітки різного віку, ви знаєте, добробут нашої країни, та й нашого покоління, залежить від дітей і від того, що закладуть їм у душу і серце сьогодні вихователі – залежатиме і те, яким буде наше майбутнє. Я хочу побажати всім діткам здоров’я, тепла, щоб вони були зігріті нашою турботою», – сказала Світлана Новохацька.

 Заступник Голови правління – виконавчий директор Благодійного фонду «Київміськбуд» Олександр Бабич передав директору дитячого будинку «Малятко» першу книгу, випущену до майбутнього 60-річчя «Київміськбуду». Ціла глава в якій присвячена вихованцям дитячого будинку . Він також побажав дітям миру і спокою.

«Весь час «Київміськбуд» допомагає дітям, і не тільки ремонтом, речами, продуктами, а й такими теплими візитами як сьогодні, спілкуванням з дітьми в першу чергу. Діти часто звертаються до нас, радяться у виборі майбутньої професії або в який ВУЗ краще вступати. Найбільший радник для них це, звичайно ж, їх мама – Лідія Семенівна, беззмінний директор дитячого будинку. Але і до нас вони звертаються. І до речі, жваво цікавляться життям Холдингу, професією будівельника, особливо якщо вирішили вступати до будівельного інституту. Сьогодні особливо хочеться побажати їм миру і спокою, здоров’я і щастя, тому що вони майбутнє нашої країни, те світле й прекрасне майбутнє, яке так тяжко будує наше суспільство», – сказав Олександр Бабич.

А зовсім скоро весь галасливий і веселий дитячий будинок відправиться на море, в Херсонську область, де щороку оздоровлюють дітей. Вони цього дня чекають з особливим нетерпінням, тим більше заслужили – і гарними оцінками, і прекрасними виступами. Не так давно лауреат величезної кількості творчих конкурсів і фестивалів дитячий будинок «Малятко» у свій актив додав ще один яскравий  диплом – Гран-прі IV Всеукраїнського фестивалю дитячих творчих колективів «Діти сонця».