«КИЇВМІСЬКБУД» ВИЗНАЛИ «ЛІДЕРОМ РОКУ-2017»

        Холдингова компанія укріплює лідерські позиції на будівельному ринку України. Цього разу підтвердженням статусу стала нагорода «Лідер року – 2017», яку «Київміськбуду» присвоєно на основі Національного бізнес-рейтингу в Україні.

Лидер года Киевгорстрой награда

        За словами Голови правління – президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, чергове визнання компанії є результатом щоденної кропіткої роботи усього колективу, а також своєрідним маркером для інвесторів.

        «Мені приємно, що котрий рік поспіль «Київміськбуд» отримує відповідну нагороду. Це означає, що правління рухається вірним шляхом. Підтвердженням цьому є і наші фінансово-економічні показники, що зростають, не дивлячись ні на що.

Игорь Кушнир Киевгорстрой президент Лидер года награда

        Сьогодні на будівельному ринку склалась ситуація, коли у недосвідченого інвестора розбігаються очі при виборі забудовника – настільки їх багато. Нажаль, далеко не всі добросовісні. Думаю, що різні визнання, місця у рейтингах, нагороди можуть стати певним маркером для суспільства. Звичайно, це не означає, що кожен, у кого є «статуетка», добросовісний. Але систематичність отримання  та різноплановість організаторів, які ці рейтинги формують, мають підказати та направити потенційного покупця на вірний шлях.  

        Я дякую за «Лідер року-2017» усій команді «Київміськбуду». Це, в першу чергу, заслуга кожного з вас. Компанія і надалі докладатиме максимум зусиль, щоб залишатися найкращою», – зазначив Ігор Кушнір.

        Міжнародний рейтинговий Союз Національних бізнес-рейтингів – це інформаційно-аналітичне структурне об’єднання Оргкомітетів Національних бізнес-рейтингів в країнах-учасницях (Азербайджан, Білорусь, Грузія, Казахстан, Узбекистан, Україна). Міжнародний рейтинговий Союз проводить комплексні дослідження в різних галузях господарської діяльності, використовуючи публічні статистичні дані про підприємства, виявляє процвітаючі компанії, яких нагороджує відповідними сертифікатами і медалями.