«КИЇВМІСЬКБУД» ВИЗНАЛИ ЛІДЕРОМ ГАЛУЗІ-2019

Холдинговій компанії «Київміськбуд» присвоєно звання «Лідера галузі – 2019». Відповідний сертифікат сформовано на основі Національного бізнес-рейтингу в Україні. Холдингова компанія отримала золото рейтингу за результатами  загальнодержавного ранжування підприємств України у номінації «Фінансові показники успішної діяльності».

«КИЇВМІСЬКБУД» ВИЗНАЛИ ЛІДЕРОМ ГАЛУЗІ-2019

Голова правління – президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір зазначив, що лідерство компанії, в першу чергу, формується на виконанні взятих на себе зобов’язань.  

«Визнання лідером – це результат роботи кожного з працівників «Київміськбуду». Щоденно вони докладають зусиль, аби компанія залишалась лідером на ринку. Сьогодні головним пріоритетом для «Київміськбуду» є беззаперечне виконання своїх зобов’язань перед інвесторами. Зважаючи на «плече допомоги» для людей, що вклали кошти в будівництво об’єктів компанії «Укрбуд», наша відповідальність посилилась в рази. Ми робимо усе можливе, аби процес передачі об’єктів відбувався максимально швидко, після чого можна буде розпочати виконання робіт на будівельних майданчиках», – сказав Ігор Кушнір.

«КИЇВМІСЬКБУД» ВИЗНАЛИ ЛІДЕРОМ ГАЛУЗІ-2019

Ігор Кушнір підкреслив, що будівництво об’єктів Холдингової компанії і добудова проектів «Укрбуд» є абсолютно різними, паралельними і такими, що не впливають один на одного, процесами.

Міжнародний рейтинговий Союз Національних бізнес-рейтингів – це інформаційно-аналітичне структурне об’єднання Оргкомітетів Національних бізнес-рейтингів в країнах-учасницях (Азербайджан, Білорусь, Грузія, Казахстан, Узбекистан, Україна). Міжнародний рейтинговий Союз проводить комплексні дослідження в різних галузях господарської діяльності, використовуючи публічні статистичні дані про підприємства, виявляє процвітаючі компанії, яких нагороджує відповідними сертифікатами і медалями.