«КИЇВМІСЬКБУД» ВИЗНАЛИ ЛІДЕРОМ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ

Холдингова компанія отримала Національний сертифікат

«Київміськбуд» посів перше місце у ТОП-50 Національного бізнес-рейтингу серед  підприємств України за результатами загальнодержавного статистичного ранжування суб’єктів господарювання за сукупністю показників фінансово-господарської діяльності.

«КИЇВМІСЬКБУД» ВИЗНАЛИ ЛІДЕРОМ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ

Таким чином, Холдинговій компанії присвоєно статус Лідера будівельної галузі-2015, що засвідчено відповідним Національним сертифікатом.  Як зазначають організатори рейтингу, він вручається будівельним компаніям з бездоганною репутацією, які сумлінно, своєчасно і якісно виконують свої зобов’язання.

 За словами Голови правління – президента ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігоря Кушніра, звання лідера галузі це перш за все заслуга колективу Холдингу.

«КИЇВМІСЬКБУД» ВИЗНАЛИ ЛІДЕРОМ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ

«Отримувати нагороди завжди приємно, і треба віддати належне співробітникам Холдингу, адже більшою мірою це результат їх щоденної праці. Кожен з них докладає максимум зусиль, аби компанія була лідером серед забудовників, і в нас виходить. Сьогодні робота «Київміськбуду» спрямована на процвітання компанії та виконання своїх зобов’язань перед інвесторами. Показники та нагороди, які ми маємо, говорять самі за себе: ми були та залишаємось першими», – зазначив Ігор Кушнір.

Рейтингова програма «Лідер галузі» Спілки Національних бізнес-рейтингів покликана стимулювати підприємства та підприємців, які не тільки дбають про прибутковість власного бізнесу, але і вносять значний вклад у майбутнє нашої держави: чесно платять податки і відрахування в соціальні і пенсійні фонди, піклуються про своїх співробітників, створюють робочі місця, впроваджують нові технології та формують новий тип економіки.